Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak szerintem kicsit álszente...

Csak szerintem kicsit álszentebbek /felszínesebbek az egyetemi barátságok?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék. Itt találtam meg a legjobb barátnőmet, és rég “kerestem” olyan embert aki ennyire közel áll hozzám

Középsuliból is megmaradtak társaságok, egyetemen is lettek újak.

Mégis úgy érzem, ezek ideig óráig lesznek, amíg együtt tudunk lógni stb. Sokaknál hallom hogy jegyzetek miatt kihasználják őket (ez nem nálunk van)

Nekem az a tapasztalat, hogy egyetemen nagyon sok (és sokszor túl sok) jófej ember van, és csak elvegyülni lehet, elmélyülni nem.

Annyi az új ember folyton, hogy én néha már elveszek.

A nagyobb társasàgokban nem hiszek annyira, az iszogatáson kívül szerintem az se annyira mély

Ti mit gondoltok? Nektek hogy alakultak az akkori barátságok?



2021. nov. 28. 20:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
14%

Ja meg van egy barátnőm ,akit az oviból ismerek. Ovi óta vagyunk nagyon jó barátnők. Ez egy mélyebb kapcsolat, az apukája alkoholista volt,volt hogy amikor náluk voltunk mindent láttam stb...tehát ez már mélyebb,mondhtanám,hogy szinte testvéri kapcsolat.

Vosékre költözött a gimi után,de mai napig naponta beszélünk és 1-2 havonta megoldjuk a találkozást.

Szóval ritka,de ilyen is lehetséges.

2021. nov. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem inkább az adott közösségtől függ. Sokan suliban is olyan barátokat tudnak "összekaparni", akikkel csak azért vannak együtt, hogy legyen kivel elmenni ide-oda, lógni, puska. Ez nem az egyetem meg a fősuli sajátja.
2021. nov. 30. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!