Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan ne erdekeljen ez a dolog?

Hogyan ne erdekeljen ez a dolog?

Figyelt kérdés

Szeptember ota a barátnőmnek, aki az osztalytarsam lett egy uj barátnője, aki szintén az osztalytarsam. Es hát ők ketten nagyon osszemelegedtek. En is jóba lettem a másik lánnyal, de mégsem annyira mint a barátnőm. Együtt mennek mekibe, moziba, ott alszanak egymásnál. En soha nem csináltam ezeket a barátnőmmel.

Tegnap rám irt, hogy találkozhatnank holnap ebéd után, mert akar venni pár dolgot karácsonyra, En tökre megörültem. Ezt vártam egész nap, hogy mikor ir már. Erre délután 2kor rairok hogy mivan már, o meg irja hogy nem megy, ugy is megy holnap a másik lánnyal korcsolyázni. Es ez eléggé felbaszott, mert csak nem is o irt hogy nem fog menni. Próbálok nem ugy viselkedni mint aki nem féltékeny, es tökre jól erzi igy magát, de már nem nagyon megy. Ugy erzem csak kihasznal.


2021. dec. 20. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
82%
Tényleg csak kihasznál, nem barátnő. Úgy ne érdekeljen, hogy nem méltó a szeretetedre. Valószínűleg sose volt az, csak eddig nem tűnt fel.
2021. dec. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Te leszel a szamár ha hagyod... a ló helyett.
2021. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!