Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elmenjek szilveszterkor velük?

Elmenjek szilveszterkor velük?

Figyelt kérdés

Osztálytársak.


Nem tartom őket barátnak, rengetegszer kihasználtak. 5en mennénk csavarogni, de hosszú idők után ez az első alkalom hogy elhivtak valahova, bár régen én hívtam őket, nem mentek el.


Utóbbi időben nagyon eltávolodtam tőlük, és van ebbe az 5fős gruppba egy olyan gyerek, aki folyton bszogat, azt ha visszaszolok, én vagyok a rossz.


Amúgy az egyik gyerek szólt, hogy menjek el, őt tartom valamennyire talán, de a többi mind hátba szúrt, és ott hagytak mikor depressziós voltam stb


Egyedül nem akarom tölteni a szilvesztert, de szembe köpni se akarom magam. Barátaim persze nincsenek.


Már csak egy év van vissza a suliból, ha vége úgysem fogom őket látni, nem leszek rájuk erőltetve jobban.



2021. dec. 27. 21:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én meg pont igent mondtam egy házibulira, majd kiderült hogy lesznek ott olyanok, akiket nem bírok. Pedig már olyan jól elterveztem, hogy itthon maradok és nyugiban leszek... :')
2021. dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nem kérek 2022-ot, egyszerűbb lenne most leugrani a hídról. Elegem van a magányból, elegem van hogy senkinek nem kellek. Úgysem fogok hiányozni senkinek sem.
2021. dec. 31. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!