Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan koptassak le egy olyan...

Hogyan koptassak le egy olyan embert, akit a barátnőmnek hittem?

Figyelt kérdés

Hogy ne írjam le elejétől, ennek a kérdésnek van egy előzménye, linkelem:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__baratok-baratsagok__..


Nem muszáj az előző kérdést elolvasni, de akinek van ideje vagy kedve, vagy érdekli, az elolvashatja.


Szóval azóta annyi történt, hogy egy családtagom mondta neki, mikor összefutottak, hogy előző nap volt a születésnapom (már egy hete elmúlt), és ez a "barátnő" ma elakart hívni a városba, mondtam neki hogy estig dolgozom, utána meg fáradt leszek, és kibökte hogy elakart vinni egy sütire, hogy megünnepeljük a születésnapom.

Megjegyzem, hogy születésnapomon mikor felhívott, nem köszöntött fel, és háromnegyed órán át csak panaszkodott.


A születésnapom már elmúlt egy hete, semmi mást nem vártam volna tőle, csak hogy a panaszkodást egy fél percre abba hagyja, és annyit mondjon, hogy "Boldog szülinapot".


Szóval rájöttem, hogy csak kihasznál (a kihasználás az előző kérdésben olvasható), és bele fáradtam, hogy lábtörlő legyek. Állítólag fizetni fog a jövő hónapban, de engem már ez sem hat meg, eddig türelmes voltam. Hogyan szakítsam meg a barátságot anélkül, hogy össze vesznék vele?

Talán ne érjek rá, mikor elhívna valahova, ne vegyem fel a telefont? Vagy mit tegyek? Lelkiismeret furdallásom van, hogy elhidegültem a barátságtól, meg nem lógok vele, de nem érzem már jól magam ebben a barátságban és ráuntam a panaszkodásait hallgatni.



2022. jan. 14. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogok regényt olvasni, bocs.
2022. jan. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan szakítsam meg a barátságot anélkül, hogy össze vesznék vele?"


Hát ilyen valószínűleg nem lesz, már most nagy a feszültség köztetek. Annyit tudsz hogy megbeszéled vele hogy átértékelődött benned sok dolog mostanában, úgy érzed a kapcsolatotok nem tud már javulni. Mindkettőtöknek az lesz a legjobb, ha mentek a saját utatokon és esetleg sok sikert kívánsz neki.


Hogy ez nála hogy csapódik le és mit reagál, azt nem tudod irányítani.

2022. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2, köszönöm szépen a válaszod!
2022. jan. 14. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem olvastam ennyit vegig csak nagyabol. De ha vkivel meg akarom szuntetni a kapcsolatot akkor kozlom vele es ennyi 🤷‍♂️ ha megbantodik az az o hulyesege.. meg hat tokmind1 ugyse dumalunk tobbet..
2022. jan. 15. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!