Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem találok legjobb...

Miért nem találok legjobb barátot? Létezik ilyen egyáltalán?

Figyelt kérdés

Annyi embert látok, akik sülve-főve együtt vannak, mint barát, szinte testvéri kapcsolatban. Nekem ez valahogy nem akar összejönni.

Általában jól kijövök az emberekkel, van, akikkel viszonylag gyakran találkozok, de előbb - utóbb ellaposodnak ezek az ismeretségek és véletlenszerűvé válnak a talalkozások. De például tudom, hogy mással meg összejár ugyanaz az ember. Igazából két végletet tapasztalok, ha így nézzük. Az egyik, akinek már van egy legjobb barátja, akivel én sosem leszek egy szinten, a másik, aki eleve nem akar ilyen szintű barátságot.


Azt hozzá tenném, hogy 30+ vagyok, barátságos, de visszafogott... Sajnos a sulis barátságok a távolság miatt megszakadtak, ami igazi jó barátság volt, még tartjuk a kapcsolatot, de az nem olyan, mint személyesen.


Szóval a kérdésem, hogy más is ezt tapasztalja, vagy én vagyok ennyire béna?


2022. jan. 20. 00:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
53%

Nekem az a bajom igy 40 fele hogy nem tudom hogy akivel akarok baratkozni az akar-e velem

Nem akarok tul sok lenni

Meg csak úgy odaulni hozza beszelgetni, amikor lehet hogy o nem is akarja, en meg csak úgy odaulok

Meg ki tudja, lehet hogy van eleg baratja es nem kell neki tobb

2022. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!