Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy nem megyek fel hozzá?

Jogos, hogy nem megyek fel hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, egy 23 éves lány akinek van barátja, tegnap nunka után felhívott magához kajálni, de elutasítottam, mert 28 éves férfi vagyok, hogy nézne ez ki...


Jogosan gondolom, hogy ez nem lenne helyén való?



2022. febr. 5. 07:31
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Jaah, nem volt otthon a barátja :D
2022. febr. 5. 07:32
 2/37 anonim ***** válasza:
51%
😀 en mentem volna
2022. febr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
35%

Ha ilyen divatcasanova akarsz te is lenni, mint a #2-es hülye, akkor csak menj fel legközelebb.

"Jaah, nem volt otthon a barátja :D"

Vigyorogjál csak, de ha közben hazaállít a pasas, és kidob téged a csukott ablakon keresztül, ne ide gyere sírni. 😉

2022. febr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem lehet, hogy túlgondolod a dolgot és nem akart mast mint barátkozni?
2022. febr. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
36%
Engem nemhinnem h kidob 😅 am meg miert kell tamadni. Ha a csaj felhiv es rammaszik v hagyja magat akkor nem az en hibam.. a pasijanak meg szivesseget teszek h megszabaditom a hutlen notol.
2022. febr. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem kamu a kérdés! Szerintem fordítva van a történet. 😂😂
2022. febr. 5. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell mindenbe rögtön szexet belelátni. Hozzám sokszor jönnek fel lány ismerősök olyankor is amikor nincs itthon az asszony. Hozzá is jön kollégája.

Nincs ebben semmi extra.


Ha meg kiderül, hogy tényleg prütykölni hívott fel, akkor a wc deszkára alulról írd fel, hogy "Vigyázz haver, megcsal az asszony" és hajtsd le.

2022. febr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem is hinném, hogy szexet akarna, viszont sztem helytelen dolog lenne...
2022. febr. 5. 08:13
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Akkor ne menj fel! Ezt igy meg is lehet mondani, ha eseteg indoklast is ker.
2022. febr. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
96%

#8, hol élsz te, a múlt évezredben, ahol egy férfi és egy nő nem tartózkodhatott egy szobában, mert a rossz nyelvek összeboronálták őket?


Nincsen azzal semmi gond, ha felmész. Én pl. nagyon bírom a lány barátaimat, egészen másfajta beszélgetések alakulnak ki velül, mint a férfi barataimmal.

2022. febr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!