Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy nem megyek fel hozzá?

Jogos, hogy nem megyek fel hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, egy 23 éves lány akinek van barátja, tegnap nunka után felhívott magához kajálni, de elutasítottam, mert 28 éves férfi vagyok, hogy nézne ez ki...


Jogosan gondolom, hogy ez nem lenne helyén való?



2022. febr. 5. 07:31
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Helytelen? Ajjaj, akkor mi bűnös életet élünk :D Ja, nem, csak nem vagyunk féltékeny idi.ták
2022. febr. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
66%

Én egyet kell hogy értsek a kérdezővel.


Ha a felnőtt kapcsolatok rovatba írta volna ki, szerintem megkövezték volna a csajt.


Mármint ha pl. Elképzelem, hogy a házunkba az én pasim ellenkező nemű embert hív fel, engem is zavarna. Azért más beülni valahova kávézni meg felmenni egy másik ember otthonába ebédelni. Gondolom a csaj főzött ebédet, stb, ez szerintem már egy túl személyes szituáció.



Kérdező, neked nem fér bele, kész. Teljesen mindegy ki mit gondol, ha neked nem jó ez akkor jól cselekedtél.

2022. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:

Hasonló esetben fel szoktam menni.

Semmi különös sem történik csak vacsorát főzünk aztán eszünk.

Párjának előre megírja így nem az ajtón belépve szembesül a helyzettel.


Amikor több van a dolog mögött az is csak annyi, hogy nem én vagyok az egyetlen meghívott hanem a szingli barátnője is jön és szeretne minket összehozni.

2022. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

22.! Pont ahogyan írod, nekem az otthon egy szemèlyes tèr....


Mèg az belefèrne, hogy elmegyünk egy presszóba sütizni, kávèzni, stb., de az otthonában a kajáját enni ez nekem túl szemèlyes lenne, ráadásul azóta körbe kèrdeztem a fiú barátait, mèg a meleg barátja sem járt nála.


Mentsègère legyen, mikor èn 23 vtam, hasonlóan gondolkodtam, egy barátnál nem nèztem a nemèt, simán felmentem lányokhoz, ha hívtak, de aztán közbe akadt egy-kèt fèltèkeny hapsi, sz*r keverő kolegák, azóta változott a gondolkodásom

2022. febr. 5. 19:24
 25/37 anonim ***** válasza:

22. Vagyok.

Ezért írtam, hogy kor és egyénfüggő. Lehet tényleg nem volt semmi egyéb gondolat a csaj fejében, és O ilyen nyitott.


Nekem nem férne bele. Ezért mondom,hogy itt nincs helyes gondolkodás, mindenkinek más. De szerintem helyesen cselekedtél.

2022. febr. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
De igy (is) szuletnek a kapcsolatok 😀 Te nem mentel majd megy mas
2022. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Meg a rendőrségi ügyek is így születnek...

2022. febr. 6. 16:35
 28/37 anonim ***** válasza:
0%
Jó, hát a suttyó proliknálntuti így működnek ezek.
2022. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

Engem egyszer egy régebbi munkahelyemen, szintén egy kollaganőm hívott föl, hogy tegyem rendbe a lap topját.


A férje lenn dolgozott a műhelyben, köszöntünk is neki.

Azt mondta, hogy kb egy jó órát még lent lesz, mert ezt a munkát nem lehet félbehagyni.

/Autószerelő./

Mi fölmentünk, és a kis kolleganőm elkezdett panaszkodni, hogy a férjével valami baj lehet, mert nagyon nehezen van merevedése.

A vége az lett, hogy orálisan örömet okozott nekem, meg főleg magának, mert kb 1 éve már nem csinált ilyet.

Én azt gondolom, hogy ebben a szituban, ez nem elitélendő, hisz a férjének már nem működik.

2022. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

#29

Esti mese mára is megvolt. 🤣🤣🖕🏽🤣🤣

2022. febr. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!