Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy nem megyek fel hozzá?

Jogos, hogy nem megyek fel hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, egy 23 éves lány akinek van barátja, tegnap nunka után felhívott magához kajálni, de elutasítottam, mert 28 éves férfi vagyok, hogy nézne ez ki...


Jogosan gondolom, hogy ez nem lenne helyén való?



2022. febr. 5. 07:31
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

Ha néztél TV t akkor biztos.

Itt a gyakorin miért minden olyan elképzelhetetlen?

Miért kell mindíg rossz indulatúnak lenni?

2022. febr. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

Mondjuk arról panaszkodott a csaj, hogy a barátja sokat dolgozik, ritkán látja...


Ráadásul már a felmondási időmet töltöm, szvsz lehet mindegy lett vna már mit gondolnak a kolegák :D

2022. febr. 6. 20:04
 33/37 A kérdező kommentje:

31.!


Sztem amúgy gáz, hogy amíg a hapsi kereste lent a műhelyben a kenyèrre valót addig a csaj nyomta az entyem pentyemet a közös hálóban egy másik csávóval...


Kíváncsi lennèk, hogy vajon a manus sejtette e mi törtènik...

2022. febr. 6. 20:06
 34/37 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ebben a világban nagyon sok olyan eset van, ami gáz, sőt nagyon gáz.

Én azt mondom, hogy bárkivel bármi történik is, tudni kell az előzményeket, az okokat, mert úgy sok mindennek más szinezete van.

2022. febr. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Mindenesetre az èn esetemben a lány a felmondásom benyújtása után tette ezt az ajánlatot, lehet nem ártottam vna vele, ha èlek vele... Nah mindegy, az èlet ilyen :)
2022. febr. 6. 20:54
 36/37 anonim ***** válasza:
18%

Kérdező,

Teljesen jól tetted, hogy kihagytad. Nem azért,mert felmondott, hanem mert nem vagy gerinctelen. Barátja van.

Teljesen mindegy, hogy jó vagy rossz a viszony, foglalt. Jól tetted, hogy ebbe nem piszkítottál bele.

2022. febr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

Tèvedsz, èn mondtam fel :)


Amúgy igazad van, tiszta a lelkiismeretem, csak ez számít! :)

2022. febr. 6. 21:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!