Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogos, hogy nem megyek fel hozzá?

Jogos, hogy nem megyek fel hozzá?

Figyelt kérdés

Van egy munkatársam, egy 23 éves lány akinek van barátja, tegnap nunka után felhívott magához kajálni, de elutasítottam, mert 28 éves férfi vagyok, hogy nézne ez ki...


Jogosan gondolom, hogy ez nem lenne helyén való?



2022. febr. 5. 07:31
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Sajnos itt is vannak rossz nyelvek...
2022. febr. 5. 08:55
 12/37 anonim ***** válasza:
93%

És akkor mi van?

Kit érdekel mások véleménye, ha a te személyes emberi kapcsolatodról, egy barátságról van szó?

Érted, nem egy toxikus viszonyt próbálsz ápolni, amiről le akarnak beszélni, csak barátkozol... teljesen felesleges mások miatt ezt már az elején elvágni.

2022. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
0%
Igen, a te nyelved rossz kérdező, ki akarod nyalni a csajt, de ő nem akarja.
2022. febr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
35%

En felszoktam menni havercsajhoz, sot aludtam mar ott is tobbszor egy agyba vele. Attol meg csak haver.

Volt olyanis h az exemnel filmeztunk egy agyba es beallitott a pasija xd benyit, nez. Mi ott fekszunk. Csaj ramnez.. itt a veg. Na mondom tuti bunyo lesz. Erre becsukja az ajtot es bocsanatot ker a zavarasert 😳🤣

Mindenki mashogy reagal meg veszi fel

2022. febr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 A kérdező kommentje:

13!


Mindig Ő kezdeményez munkahelyen belül is, soha nem én.


Többieknek:


Sajnos jártam már úgy korábban, hogy a lány kezdeményezett aztán két hét múlva ordibáltak velem a kolegák, hogy van barátja...

Úgy is jártam már, hogy Facen boldog szülinapot kívántam a lánynak erre a barátja írklt vissza meg fenyegetőzött...


Ezek évekkel ezelőtt vtak, de azóta csínyján bánok az ilyesmikkel...

2022. febr. 5. 10:11
 16/37 anonim ***** válasza:
62%
Azt csinal a csaj amit akar.. nem birtokolja senki. Az en bnoimnel is mindig probalkoztak.. meg enis jottem ossze vagy fekudtem ossze csajjal akinek volt pasija. Ilyen ez
2022. febr. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolom, nem akartál megverődni.
2022. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:

17.


Maradjunk annyiban, hogy nem akartam súlyos testi sértés miatt előzetesbe kerülni...

2022. febr. 5. 15:34
 19/37 anonim ***** válasza:
46%

Akkora kamu ez a kérdés. Egy szerencsétlen kis nyomorult lehet a kérdező.


"Maradjunk annyiban, hogy nem akartam súlyos testi sértés miatt előzetesbe kerülni..." Til

2022. febr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
46%
*Túl sok a hanta!
2022. febr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!