Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az igaz, hogy az introvertált...

Az igaz, hogy az introvertált és/vagy csúnya emberekről általában rossz véleményt mondanak az emberek a hátuk mögött, míg az extrovertált és/vagy szép emberekről általában pozitív véleményeket mondanak?

Figyelt kérdés
Még akkor is ha belső értékek szempontjából tök ugyanolyanok?
2022. ápr. 16. 10:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem így tapasztaltam. Régen volt a környezetemben olyan ember, aki mindenki szerint sajnos rendkívül csúnya volt. Kedves, segítőkész volt, sokaknak segített és vele is mindenki kedves volt, együtt mentek vele, közlekedési járművön mellé ültek, beszélgettek vele és nem zavarta őket, hogy "vele kell mutatkozni"...
2022. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát én kvára nem értem ezt a szép, nem szép dolgot. Ki a bánat dönti el, hogy ki szép, meg nem az? Szerintem az igen szépnek mondott emberek nem is azok, számomra egy nagy nulla az összes kikiáltott szépség ideál, legyen az nő vagy pasi. Én inkább azt tapasztaltam, hogy a nagydumás, "jófej" emberekhez viszonyulnak pozitívan, legyen az kövér, sovány, akármilyen. A világ az extrovertáltaké,és nagyon boldog voltam a covid éra alatt, hogy végre szívnak a bezártsággal, és belekerültek egy olyan helyzetbe amilyenbe fordítva az inteovertáltak vannak. Számomra pl a kollégák szükséges járulék a munkahelyre,de pl sosem eszem velük és kivagyok idegileg az összes bullshit céges programtól, pedig alapvetően nincs velük bajom, csak nem barátkozni járok be, hanem dolgozni, és nem kívánom a magánéletemet megosztani velük, arra megvannak a barátaim.
2022. máj. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel pontosan így. A nagydumás az akkor is jófej, ha naponta ugyanazokat a poénokat mondogatja, csak a sorrend más, valamint lepedőakrobatikára hívna szinte minden nőt, átvitten közösülésre célozgat, stb.

Volt munkahelyi csapatpítőből nekem is elegem volt, mert semmi értelmét nem láttam, annak láttam volna értelmét, ha konkrétan emberek közti kapcsolatokat erősít, de ehelyett unalmas pszichológiai mantrát nyomtak.

Odafele menet is (akikkel együtt mentem) azoktól is azt hallgattam, hogy aki épp hallótávolságon kívül van, az "mekkora egy idióta", "csak játsza az agyát", "minek ez az egész, nézd meg ott mennek strandolni, mi meg hallgathatjuk ezt a kötelező ökörséget" stb.

A csapatépítő (amihez életemben eddig volt részem) lelkileg engem ezerszeresen szétcsap. Meg lehetne jobban is csinálni, élvezetesebben.

2022. máj. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én elég csúnya nő vagyok, érdekesmód a nők nem szoktak rossz véleménnyel lenni rólam, meg kedvelnek is sokan. Valószínűleg azért, mert nem jelentek konkurrenciát számukra, valamint mellettem még egy átlagos nő is igazi szépségnek tűnik. Így elfogadnak, sőt, még kedvelnek is.

Viszont fiúktól, férfiaktól már sok bántást, alázást kaptam, biztos vagyok benne, hogy rossz dolgokat mondanak rólam a hátam mögött is, hiszen a szemembe is mondtak már megalázó dolgokat. Nem egyszer tanúja voltam már, hogy más, tőlem jobb nőkről is bántó dolgokat mondtak, kiröhögték őket, gonosz, undorító férgek az ilyenek.

2022. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy lehet, hogy a nők szánalomból bánnak jól velem. :D

Ha már szegény ennyire csúnya, ilyen sors jutott neki, akkor legalább ne bántsuk. Biztos így vannak vele. De a férfiakba sajnos nem szorult ennyi empátia.

2022. okt. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!