Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az elutasítást követő férfi-nő...

Az elutasítást követő férfi-nő "barátság" valami ilyesmi szituáció?

Figyelt kérdés
Elmész egy állásinterjúra, irodai munkára. A főnök azt mondja: Te egy nagyszerű munkaerő lennél tényleg, biztos találsz majd olyan céget, aki örömmel alkalmaz és megbecsüli a munkádat. Sajnos én most nem keresek új dolgozót, csak unalomból raktam ki az álláshirdetést. De figyelj, ha már ennyire jól összebarátkoztunk, eljárhatnál takarítani meg vécét pucolni barátilag. Majd néha kapsz cukorkát, meg mesélek neked arról, akit mégis felvettem a helyetted, mert közben meggondoltam magam. Majd részletezem neked, mennyire jól keres, mennyire jól dolgozik, vagy hogy éppen rosszul és te sokkal jobb lennél, de kirúgni azért nem fogom, na. Te majd találsz egy hozzád illő céget. Na, miért nem tetszik? Ennyire anyagias vagy, hogy csak a pénz érdekel és lemondanál egy ilyen jó baráti kapcsolatról? Hát akkor jobb is, hogy nem vettelek fel, ezzel bebizonyítottad, hogy mennyire sekélyes és számító vagy! Csalódtam benned!

2022. máj. 12. 13:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Teljes mindegy, hogy az elutasító miért ajánl barátságot, el tudod dönteni, hogy akarsz-e barát lenni, vagy nem.

És egyébként sokkal jobban illik rá a 4-es példája.

2022. máj. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!