Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálnátok ha felnőtt...

Mit csinálnátok ha felnőtt létetekre lenne egy ember, aki mindent leutánozta és lemásolna az életetekből és nem volnának önálló döntései?

Figyelt kérdés
Legyen szó ruháról, stílusról, élettervről.... sajnos már több év barátsát után van amikor a hányinger kerülget szó szerint, amikor megyünk valahová és ugyan olyan ruhában jelenik meg mint amit én legutóbb felvettem vagy amikor 2 hét múlva kitalálja és előadja azt az ötletet nekem amit én mondtam neki anno a saját életemre vonatkoztatva.... mit tennétek egy ilyen ismerőssel-baráttal?... mi ez a jelenség?
2022. máj. 15. 12:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

És rossz hozzáállás az életben a "ha nincs ló, akkor a szamár is jó" hozzáállás. Gyerekként nekem fontos volt, hogy tudjak legalább egy valakivel beszélni. De saját káromból megtanultam, hogy sem olyan barát nem kell, aki hülye, és olyan sráccal sem szabad járni, aki közepes vagy gyengécske, mert pofára fogsz esni. Meg fognak bántani és belemásznak a lekedbe. Garantált.

Kivéve, ha a lelki társaddal, vagy egy nagyon rendes, jó lelkű emberrel vagy kapcsolatban, akkor jársz jól.

Sokkal jobb egyedül, minthogy leszívjanak energetikailag.

Ha pedig full magányos vagy, akkor csinálhatod azt, amit írtam múltkor, hogy csak "haverok" vagytok és csak arra tereled a témát, ami neked tetszik és leszűkíted vele a kapcsolatot minimálisra, nem beszélgetsz vele az életedről, csak moziba mentek el, strandolni stb.stb. és semleges témákról beszéltek. Például.. Jaj de helyes Leonardo Di Caprio a filmvásznon... Stb.

2022. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

És szívesen segítettem. :)

Remélem rádtalál az igazi barátság!

2022. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hozzászolást.
2022. máj. 22. 10:46
 14/17 anonim ***** válasza:
Bocsass meg, miert hivod baratsagnak, ahol a hanyinger kerulget valakitol?
2022. máj. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem az embertől kerülget. Hanem ettől a megnyilvánulástól. A két dolog nem egy.
2022. máj. 22. 21:10
 16/17 Kései Sirató ***** válasza:
Terveket hazudnék neki. Mondanám, hogy egy citromsárga ruhát akarok venni és közben nem vennék, csak ő venné meg.
2022. máj. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Senior Séf ***** válasza:
Megkérném, hogy álljon terpeszbe, aztán átmásznék a lábai között. Ha azt utánam tudja csinálni, akkor fényes délben kinyalom a seggét.
2022. máj. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!