Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szép embert is le szabad...

Szép embert is le szabad csúnyázni amikor konfliktus van, veszekedtek?

Figyelt kérdés

Általában a csúnyákkal szemben alkalmazzák ezt a kártyát, de mi van ha szép emberrel szemben veted be?


Működhet?


2022. jún. 10. 12:27
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem elég gyerekes dolog veszekedés közben a külsőt szidni. Eleve nem veszekedni kell, hanem megbeszélni a konfliktust. Kinek mi a baja, mi a megoldás?

Téged mi zavar, mit szeretnél, mit kérsz a másiktól, és ugyaígy meghallgatni a másikat is.

2022. jún. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:

1


Tudom, hogy gyerekes de sokan bevetik ezt a taktikát mert könnyű vele nyerni.


Szóval nem árt felkészülni.

2022. jún. 10. 12:39
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csúnyát sem szabadna lecsúnyázni, ha annak nincsen tényleges jelentősége az adott vitában - ezt azok a véglények szokták használni, akik kifogynak az észérvekből, ill. a hímsovinisztáknak az az alfaja, akik szerint a nő egyetlen értéke a szépsége, és ezért azt gondolják, ez valid "érv" vitában. Az, hogy sokan használják, nem fogja legitimálni. És egyébként vannak, akik a szép embert is lecsúnyázzák, mert pszichológiailag akarják megtörni, hogy "biztos sokan nyalják a popóját, törjük meg egy kicsit".
2022. jún. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%

Könnyű vele nyerni?😂😂😂

Elég idióta társaságban foroghatsz, ha ezzel nyerni lehet...


Ha a külsődet kritizálják egy vita hevében, akkor mosolyogva vissza lehet kérdezni, h kész? Ennyi? Az észérvek elfogytak?

S máris te nyertél...

2022. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen körökben. Szerintem ezzel mindenki csak veszít.


Aki ilyesmit mond, önmaga szellemi szintjét minősíti, másfelől meg csak rontja a "barátjával" stb. való viszonyt.


Nem az lenne a cél, hogy megoldjanak egy konfliktust? Veszekedéssel csak mérgezni lehet azt. Ez kultúra kérdése persze.



Elképzelni is nehéz.


Éva a mekibe akar menni, Julis a Burger Kingbe


Éva: Menjünk a mekibe!

Julis: Inkább a Burgiba

Éva: Csúnya vagy!

Julis: Jól van, akkor menjünk a mekibe.

2022. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, most olvastam a 2es hozzászólást, ne haragudj, ugyanazt írtam.

Ebből is látszik, h igazunk van😁

2022. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Akinek normális az önértékelése azt csúnyázhatod napestig, max kiröhög. Mondjuk valszeg egyébként is, mert röhejesen dedós színvonalat produkálsz :D
2022. jún. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire ovis színvonal kell ahhoz, hogy egy vita során valakit megbánts a kinézetével amiről egyébként lehet nem is tehet, ahelyett hogy normálisan elmondanád mi a bajod..
2022. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Ha lecsúnyáznak, vágj vissza, hogy megmondod az óvónéninek.

Egyébként 14 év alatt nem lehet gyakorizni!

2022. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

9


Hehe, nem ismered az embereket. Felnőttek is gyakran alkalmazzák ezt ha eléggé elmérgesedik a vita és tiszta szívből meg akarják bántani a másikat.


Én is néhány hete találkoztam néhány emberrel egy fesztiválon és sörözgettünk és egyszer egyikkel egy vitaféle alakult ki és mondtam neki, hogy te semmi olyant nem tudsz nekem mondani amivel megszívatnál. Nem sokkal ezután az ürge meg a barátnője sugdolóztak és utána elkezdték, hogy úgy nézek mint ez és ez a színész stb. Rákerestem a színészre és hát nem a szépségéről ismert színész. Eléggé elment a kedvem mindentől aznap este.


Tehát nyertek. Vitában simán levertem volna de megkeresték a gyenge pontom.

2022. jún. 10. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!