Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Az egyik barátommal (19/L)...

Az egyik barátommal (19/L) közel 9 éve ismerjük egymást és aminap bevallotta, hogy egy ideje belém szeretett. Ez viszont viszonzatlan a részemről, de nem szeretnék elveszíteni egy ilyen jó barátot. Mit tegyek? (20/F)

Figyelt kérdés

Kb. egy hete vallotta be, én pedig tapintatosan válaszoltam neki. Tudomásul vette, és értékeli az őszinteségemet, viszont nem ír és nem is keres jó ideje. Gondolom, kellemetlenül érzi magát.

Normális válaszokat szeretnék, nem pedig próbálkozásokat meggyőzni engem, hogy menjek bele egy párkapcsolatba.



2022. jún. 28. 10:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Gondolom azóta tisztázódott a dolog, de azért írd le, hogy mizujs vele meg veled. Azért ilyenkor figyelembe kell venni a lány érzéseit is, mert amit itt a válaszolók írtak az már más.. remélem mindenki megvan
2022. nov. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!