Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne a...

Szerintetek érdemes lenne a rendőrséget is belevonni?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit szeretek nem kapcsolati szempontból hanem annál is fontosabban. Lelki társ. Sajnos meghalt a barátja meg apja és én sen beszélgetek már vele 3 hete. Mert összevesztünk amiért nem volt elérhető. Nagyon hiányzik ő és júniusban depressziós is lettem miatta.

Mivel nem tudom hogy mennyire venné zaklatásnak vagy sem, elmennék hozzá és nagy csokor virágot és ajándékot vinnik neki és tortát. És atolelnem. Vagy az lesz hogy elküld vagy meg kibékülunk.

Viszont a másik része hogy zaklatásnak veszi mert nem tudja ki csenget vagy ki kopog bármi lehet. És akkor még kihívna a rendőrséget.


Ezért én azt találtam ki hogy előre szolnek nekik hogy ezt engedjék meg nekem.


2022. júl. 5. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
87%
Elmondod vagy hallgassuk meg a hírekben?
2022. júl. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Igen. Ennek S nőnek az anyjával nagyon jó S viszonyunk. O vidéken lakik. A nő lakik csak Pesten. O erről az egészről nem is tudott. És O fog segíteni benne hogy legalább a dolgaim visszakerülnek.
2022. júl. 6. 09:01
 63/68 anonim ***** válasza:
100%
Anyukák megoldják akkor :)
2022. júl. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
79%

Legközelebb bízd rájuk a párválasztást is. A jövendőbeli exed biztos nagyra fogja értékelni, hogy anyukáddal kell a problémáitokat megbeszélni.

Az alkalmazottakat is ő intézi?

2022. júl. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:
EZAZ EZAZ! Kibékültem vele. Hála istennek.
2022. júl. 12. 00:37
 66/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj majd meglop.
2022. júl. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
97%
Valaki nem tud eladó lucfenyőt?
2022. júl. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
79%
Jaj de jó! Anyu elintézte?
2022. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!