Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne a...

Szerintetek érdemes lenne a rendőrséget is belevonni?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit szeretek nem kapcsolati szempontból hanem annál is fontosabban. Lelki társ. Sajnos meghalt a barátja meg apja és én sen beszélgetek már vele 3 hete. Mert összevesztünk amiért nem volt elérhető. Nagyon hiányzik ő és júniusban depressziós is lettem miatta.

Mivel nem tudom hogy mennyire venné zaklatásnak vagy sem, elmennék hozzá és nagy csokor virágot és ajándékot vinnik neki és tortát. És atolelnem. Vagy az lesz hogy elküld vagy meg kibékülunk.

Viszont a másik része hogy zaklatásnak veszi mert nem tudja ki csenget vagy ki kopog bármi lehet. És akkor még kihívna a rendőrséget.


Ezért én azt találtam ki hogy előre szolnek nekik hogy ezt engedjék meg nekem.


2022. júl. 5. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 A kérdező kommentje:
50-es: Szoltam már neki.de nem válaszol. De le sem tiltott, csak nem válaszol. És tudjátok mi a szmetseg? Hogy amikor még beszéltünk volt olyan hogy nem vettem fel a telót, erre mérges lett hogy miért nem veszem fel. Tehát egy értelmes 42 éves nőről van szó, meg O mondta nekem a szóban való kommunikációt, és O az aki fogta magát és egyszercsak fel se veszi mai napig. Persze otthon van. Egy próbát megér. Figyeljetek: ha elküld elkukd legalább a cuccsimat visszakapom ha kibekul kibekul. De legalább bármi is történik nem kel járnom pszichológushoz mert sokkal könnyebb úgy feldolgozni dolgokat hogy ha az ember tudja az okát is. Ennyi a véleményem.
2022. júl. 5. 14:51
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

"De legalább bármi is történik nem kel járnom pszichológushoz "


Ember, kár beléd a szó :D

Kórusban mondtuk, hogy akármi is a sztori, MINDENKÉPP menj el pszichológushoz, ki ne hagyd!


Mindegy, én leteszem a lantot.

2022. júl. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 A kérdező kommentje:
52 és: hogy mondhatsz ilyet hogy én járjak pszichológushoz amikor nem velem van a baj? Ember vagy fogjátok már fel, hogy vállalkozó vagyok, embereknek adok munkát, és embereket hozok össze hogy barátkoznának. Én egy dolgot nem viselek el az életben az még a hazugság és a másik kihasználasa ezt a kettőt. Bárki csinál a másikkal bármit ezt a kettőt nem viselem el. Pont most ezt történt velem és én naivan bele mentem. Akkor ne hogy már én legyek hibás. Aki még csak hozzá sem ér az emberekhez mert enyhe autizmusuom. van.
2022. júl. 5. 15:00
 54/68 A kérdező kommentje:
Sőt nem is én fogok vele beszélni, hanem az anyukám.
2022. júl. 5. 15:05
 55/68 anonim ***** válasza:
90%
Anyuka beszél vele.... Hány éves vagy? Te vállalkozó... Én meg egy pegazus aki koboldokkal kergetőzik.
2022. júl. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező: akik a pszichológust említik, maximális jószándékból mondják.

Egész egyszerűen lelkileg olyan hozzáállásod van a világhoz, ami ebben az életkorban már nem kéne hogy legyen.

Én nem tudom hogy szeretetet szeretnél -e vásárolni, vagy azt szeretnéd hogy valaki törődjön veled, de prímán megtaláltad azt a nőt, aki mindent kedvesen elfogadva lehúzott anyagilag, aztán még lelki társadnak is tartod, meg pótanyukádnak. Most meg az derül ki, hogy a tárgyaidat szeretnéd visszakérni tőle, de a kérdés elején még nem arról volt szó.

Ha továbbra is "úgy viselkedett volna a nő, mint amit elképzeltél" (kapcsolat nem megszakítása), szerintem simán hagytad volna magad kihasználni a jövőben is.


Nagyon-nagyon fontos lenne a pszichológus, a saját érdekedben.

2022. júl. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
100%
Én zaklatásnak venném. Franc se hívott oda. Keresd meg olyan fórumon, ahol ő dönti el, mikor ír vissza.
2022. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
87%

Wow... Szerintem holnap adok anyámnak egy "haragszom/ meg vagyok sértődve rá listát" aztán rendezze a problémáimat mindenkivel.

Vagy ez csak "vállalkozóknál" divat?

2022. júl. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 A kérdező kommentje:
Már megoldottam.
2022. júl. 6. 06:57
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Hogy oldották meg?
2022. júl. 6. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!