Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne a...

Szerintetek érdemes lenne a rendőrséget is belevonni?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit szeretek nem kapcsolati szempontból hanem annál is fontosabban. Lelki társ. Sajnos meghalt a barátja meg apja és én sen beszélgetek már vele 3 hete. Mert összevesztünk amiért nem volt elérhető. Nagyon hiányzik ő és júniusban depressziós is lettem miatta.

Mivel nem tudom hogy mennyire venné zaklatásnak vagy sem, elmennék hozzá és nagy csokor virágot és ajándékot vinnik neki és tortát. És atolelnem. Vagy az lesz hogy elküld vagy meg kibékülunk.

Viszont a másik része hogy zaklatásnak veszi mert nem tudja ki csenget vagy ki kopog bármi lehet. És akkor még kihívna a rendőrséget.


Ezért én azt találtam ki hogy előre szolnek nekik hogy ezt engedjék meg nekem.


2022. júl. 5. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
90%
Na ezért félek már mindenkitől.
2022. júl. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek érdemes lenne a rendőrséget is belevonni?"



IGEN, de a kérdezöt kellene feljelenteni!

2022. júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 A kérdező kommentje:
Csak hogy ezek nem kamuk. És bizonyítani is tudom. De majd a rendőrség eldönti. Én ma fogom megtenni a feljelentést, ugyanis nagyobb értékű dolgaim maradtak nála. Amit nem adott vissza.
2022. júl. 5. 09:23
 34/68 anonim ***** válasza:
100%
Na, a végén még a lány válik zaklatóvá. :D Indultunk onnan, hogy aggódik érte, mert gyászol, és nem elérhető, most már ott tartunk, hogy ellopta a Kérdező dolgait.
2022. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a kérdező az értékeiért aggódott valójában. :)
2022. júl. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 anonim ***** válasza:
92%
Amúgy kérdező, tényleg menj el psizchológushoz, neki elmondhatod a dolgokat. És igen, szánd rá a pénzt, ha van. Jobb befektetés lenne
2022. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 A kérdező kommentje:
Basszus. Végre valaki levette. Köszönet érte. Igen az ertekeim fontosak. Szerintetek 400 ezer forintot pszichológusa fordítani jobb lett volna nem? Ez a nő amugy szintén pszichológiat tanult meg természet gyogyasz végzettsége is van. Szüleim erre azt mondtak valszeg. Nem én vagyok az egyetlen fiatal naiv srác neki akit lehuz pénzzel aztán mindenféle magyarázat nélkül megszakítja a kapcsolat. Túl.kedves volt velem ez a nő az elején.
2022. júl. 5. 09:36
 38/68 A kérdező kommentje:
És nem lány még mindig hanem nő. Vagy ez olyan hogy van 42 éves fiú és lanY? Én 29 éves srác vagyok a no meg 42 éves.
2022. júl. 5. 09:37
 39/68 anonim ***** válasza:
100%

Ha az értékeidért aggódsz, akkor írd azt. A többiek azért nem érrtették, mert az elején még úgy írtad, mintha érte aggódnál, meg a kapcsolat megszakadását sérelmezed.


És igen, jobb lett volna rendes, igazi terápiára költeni a pénzed, amit még mindig megtehetsz ettől az ügytől független. Ha meg nem telik rá, akkor mehetsz te is államiba.

2022. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:

Jah csak az államira hónapokst kell várni. És mind a kettő ért aggódok és aggódtam. A nőt szerettem és felnéztem rá, úgy volt hogy együtt kertészkedunk is majd. egyeseknek meg úgy jon le, vagy egy lány akit zaklat egy elmebeteg férfi. Legalábbis sok valaszolobol ezt tudom kiolvasni


Ami engem bánt, hogy ezen az oldalon nem tudnak szöveget értelmezni.

Ez egy nő, nálam határozottabb és idősebb. Nem zaklattuk egymást se O engem se én őt. Ő vele egy marketplacen ismerkedtem meg amikor eladtam neki terméket. Személyesen találkoztunk. Utána elkezdtünk facen beszélgetni. Majd annyira jól sikerült hogy elhívott találkozni is. Találkozás is jól sikerült. Majd szépen építettük ezt fel. De mindig én álltam neki mindent. Aminek ő nagyon örült. Mondta is nekem hogy ő majd cserébe főzni fog nekem. Én ezért cserébe kölcsön adtam neki egy rizsfozot. Újat aminek van értéke. Majd mondta hogy fogaszstra kéne elmennie de nincs pénze. Én adtam neki 100 ezret csak a fogara. De azt mondta majd együtt elmegyünk hogy valóban arra kolti. Ez sem történt meg végül. Majd ígérte hogy levisz vidékre pár napos nyaralásra az anyukájahoz. Cserébe én meg segítettem nekik a cipekedesben és pakolaszasban. És ez sem történt meg hogy levitt volna oda. De én segítettem neki, pénzt adtam, meghívásokat, tárgyakat adtam neki kolcson is és ajabdekba is. O meg minden szó nélkül egyszer megszakítja a kapcsolatot.

2022. júl. 5. 09:58
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!