Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne a...

Szerintetek érdemes lenne a rendőrséget is belevonni?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit szeretek nem kapcsolati szempontból hanem annál is fontosabban. Lelki társ. Sajnos meghalt a barátja meg apja és én sen beszélgetek már vele 3 hete. Mert összevesztünk amiért nem volt elérhető. Nagyon hiányzik ő és júniusban depressziós is lettem miatta.

Mivel nem tudom hogy mennyire venné zaklatásnak vagy sem, elmennék hozzá és nagy csokor virágot és ajándékot vinnik neki és tortát. És atolelnem. Vagy az lesz hogy elküld vagy meg kibékülunk.

Viszont a másik része hogy zaklatásnak veszi mert nem tudja ki csenget vagy ki kopog bármi lehet. És akkor még kihívna a rendőrséget.


Ezért én azt találtam ki hogy előre szolnek nekik hogy ezt engedjék meg nekem.


2022. júl. 5. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ne fáradj. Össze tudjuk így is foglalni a lényeget: HAGYD BÉKÉN a csajt. Meg a rendőrséget is. Bár ha így folytatod, ők majd úgyis megkeresnek téged.
2022. júl. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:

Az említett nőnek meghalt az apja és a barátja ugye. Ez úgy oké. Én a nővel május végén találkoztam vele szemelyesen utoljára akkor meg minden ok volt köztünk. Semmi nem volt. Majd azon a héten nem ért rá, én meg aggódtam miatta. Aztán találkoztunk mégegyszer de akkor mondta hogy haldoklik a barátja, és sok elinteznivaloja van és nincs ideje semmire. De hétfőn talizunk. Vasárnap beszéltem vele telefonon, azt mondta nem ér rá. Május végén vasárnap. Rá hétfőre egyáltalán nem vette már fel a telót. Így is mondhatnám hogy ghostingolt. Meg se magyarázta. Aggódtam érte, kerestem éjjel nappal. De semmi. Elmentem a lakásához semmi. Aztán tudtam meg anyukajatol hogy meghalt a barátja. Korábban tőlem kérdezte meg a nő hogy számíthat e rám és én mondtam hogy igen. Ez nekem is jólesett. Azóta már otthon van. És eltelt egy hónap. De mivel vissza sem hívott azóta sem ezért feltehetőleg nem akar beszélni. És nem tudom az okát. Ezért szeretnék vele egy pár percet beszélni és vinni ajándékot ha már ez volt. Nem én vagyok a hbas, de miért kérdez meg tőlem valaki ilyet hogy számíthat e rám ha utána nem lesz már elérhető? Én enyhe autista vagyok, legynek sem artok suliban is bántottak és nem szeretem ha hozzám érnek. Ezzel a nővel minden tok jó volt

És O az első az életemben akinek megengedtem hogy hozzám érjen. Senki más. És ez azért nem véletlen.

Viszont mivel nem tudunk kommunikálni ezért elmennék hozzá ajándékokkal. Vagy az lesz hogy kibékülunk. Vagy az lesz hogy zaklatásnak fogja venni. Én mivel félek az emberektől és tőle is féltem az elején mert határozott kemény nőrol van szó.

2022. júl. 5. 08:35
 13/68 A kérdező kommentje:

És nem csaj hanem nő. És nem párkapcsolatotban voltunk hanem barátság és kapcsolat közötti viszonyban. És nem tudom én se feldolgozni hogy mi okból nem beszél velem. Ha ezt elmondaná legalább én is megnyugodnek

Azt se mondta sosem hogy nem kíváncsi rám.

2022. júl. 5. 08:37
 14/68 anonim ***** válasza:
100%

"De mivel vissza sem hívott azóta sem ezért feltehetőleg nem akar beszélni. És nem tudom az okát"

Talán mert meghalt két hozzátartozója és egyedül akar lenni? Barátot tud szerezni az ember de szülőt már nem és élettársat is csak nehezen.

2022. júl. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
100%

"De mivel vissza sem hívott azóta sem ezért feltehetőleg nem akar beszélni. És nem tudom az okát."


Hát akkor meg, ha tudod, hogy nem akar veled beszélni?? Hagyd békén, mert amit csinálsz, az zaklatás.


"És O az első az életemben akinek megengedtem hogy hozzám érjen."


És??? Kit érdekel? Ha nem akar veled már beszélni, akkor ez sem jogosít fel arra, hogy tovább zaklasd őt.


"mivel nem tudunk kommunikálni ezért elmennék hozzá ajándékokkal."


Ő meg fel fog téged jelenteni.


"Vagy az lesz hogy zaklatásnak fogja venni."


100%, hogy ez lesz.


"Azt se mondta sosem hogy nem kíváncsi rám."


Eléggé kimutatta.

2022. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrséget hagyd ki ebből. Először körbe röhögnének aztán elzavarnának hogy máshol szórakozz.
2022. júl. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 A kérdező kommentje:

Ennyire nincs bennetek egy csepp érzelem se vagy megértés? Neki sincsenek barátai és nekem sincsenek. Ezért is lettünk jobban. Persze hogy zaklatásnak veszi, én is zaklatásnak venném ha valaki csak úgy megjelenne nálam. Na de benne van annyi empátia hogy ha valakivel együtt voltam és fontos voltunk egymásnak akkor felhívom 2 percben hogy ez is ez a bajom veled és nem szeretnék veled sem semmilyen kapcsolatot. És nem az hogy csak úgy kidobja a kukába egyik a másikat.

Ez az egyik. A másik meg. Több dolgot is adtam már neki, kölcsönbe ahogy készpénzt is. Miközben engem a szülők tartanak el. Mármint a szülőknel lakók. Ha már pénzt is költöttem rá és O is állandóan meghivatta magát velem és nem 20 ezer forintról van szó hanem több mint 400 ezerről, akkor persze hogy elvárja a másik hogy mégis mi van. De látom bennetek hogy nincs bennetek egy csepp empátia sem. Ezer öngyilkos sok magyar. Az apját utálta a nő és 12 éve már nem találkoztak. A barátjával elvileg jó viszonyt ápoltak. Már rég nincs magába fordulva ez a nő

2022. júl. 5. 08:52
 18/68 anonim ***** válasza:
100%
#17 Együttérzés? Hát akkor még ma sétálj be a rendőrségre, hogy bejelentsd hogy zaklatni fogod. Ilyen még a szegedi zaklatónak sem jutott eszébe :D
2022. júl. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
100%
Az új részletek fényében pláne pszichoterápiára van szükséged. Rendet kell raknod a fejedben.
2022. júl. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:

18 as: akkor mit csináljak? Te szerinted? Várjam meg amíg begolyozok, járjak pszichológushoz költsek el 100 ezreket csak azért mert neki nincs 10 perce sem hogy elmondja személyesen hogy mi okból nem beszélünk? Ez zaklatás? Tudod mi a zaklatás? Ha engem felhív valaki közli hogy nem vagyok rád kíváncsi mert ezt is ezt tetted és nem szeretném ha továbbiakban kapcsolatban lennénk de ennek ellenére az ember tovább zaklatja az adott valakit. Az zaklatás. Az hogy én megjelenek nála hogy beszéljünk vagy kibékülunk vagy odaadom az ajándékokat vagy bármi egyéb ez részben zaklatásnak is veheti, részben még egy csomoszor voltam már nála és O is nálam. És ahh nem tudom.

Valóban veheti zaklatasnsk. De ha meg nem mond semmit akkor még abba én bolondulok bele , és sok dolgaim is nála maradtak.

2022. júl. 5. 09:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!