Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek érdemes lenne a...

Szerintetek érdemes lenne a rendőrséget is belevonni?

Figyelt kérdés

Van egy nő akit szeretek nem kapcsolati szempontból hanem annál is fontosabban. Lelki társ. Sajnos meghalt a barátja meg apja és én sen beszélgetek már vele 3 hete. Mert összevesztünk amiért nem volt elérhető. Nagyon hiányzik ő és júniusban depressziós is lettem miatta.

Mivel nem tudom hogy mennyire venné zaklatásnak vagy sem, elmennék hozzá és nagy csokor virágot és ajándékot vinnik neki és tortát. És atolelnem. Vagy az lesz hogy elküld vagy meg kibékülunk.

Viszont a másik része hogy zaklatásnak veszi mert nem tudja ki csenget vagy ki kopog bármi lehet. És akkor még kihívna a rendőrséget.


Ezért én azt találtam ki hogy előre szolnek nekik hogy ezt engedjék meg nekem.


2022. júl. 5. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
6%

Ez a nő szépen, átvert, kihasznált. Lehet a cuccaidat sem fogod látni többé.

Valszeg csak a pénzedre hajtott.

Biztos volt neki férje? Nem csak az is kamu?

2022. júl. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
100%

Itt most nem a válaszolók nem tudnak szöveget értelmeznui, hanem te fogalmaztad meg az elején úgy, hogy zaklatást sugalljon. Most meg tényleg ott tartunk, hogy átvert.


Mindenestre akármi a helyzet, mindenképp kellen mentálhigiénés szakember. Legalább akkor tépj sorszámot.

2022. júl. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 A kérdező kommentje:
41: Pont ez az hogy férje és gyereke sincsen neki. Amikor először beszélgettünk én is ravsgtam hogy és a ferjeddel mi a helyzet? O neki nincs. Pasijai voltak neki de elmondása szerint egy se tartott neki 1 évnél hosszabb ideig. Gyereke sem született neki. Anyukája van neki, és alkalmi munkái kertészkedés meg éppen amit elvallal. Azért is voltunk még mert amikor munkát adtam neki, mivel vállalkozó vagyok kérte szeretne velem kamiont pakolni én ezzel foglalkozok vállalkozásban akkor én oda is betettem meg minden. ez még áprilisban volt. És úgy kezelt mintha az ő nagy gyereke lennék vagy olyan akit tud nevelni mert mindig nevelni akart. Ennek ellenére sokat tanultam tőle, felnéztem rá és a viszonyunk is kiváló volt. Most meg olyan érzés nekem mintha a pót anyukamat veszítettem volna el. De én őt nem tekintettem soha az anyukámnak. Mert 13 évvel idősebb csak nálam, hanem inkább lelki társ a barátság és a kapcsolat közötti viszony. Mindig érdeklődött felőlem hogy mit csinálok. Aztán május végén hívtam őt telefonon amikor már nem vette fel és végig így telt el június hogy csak úgy nem kommunikálunk nem találkoztunk. És mindkettő rossz nekem. Az is hogy értékeim.msrsdtsk nalam és az is hogy felnéztem rá és szerettem őt még hiányzik.
2022. júl. 5. 10:12
 44/68 anonim ***** válasza:
100%

#40 ne haragudj, de mit vársz?

Nem kényszerített senki, önként adtad oda, nincsenek papírok az átvételről...

Mehetsz rendőrségre, fel is jelentheted, költhetsz ügyvédre... de az sem lesz olcsóbb, mint a pszichológus.

2022. júl. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
100%
44 tegyük hozzá hogy egy feljelentés nem sétagalopp a felejelelentőnek sem.
2022. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
100%
Ja papír és tanúk nélkül baszhatod.
2022. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
100%
azért még mindig ilyen tojásfőző szintű dolgokról van szó
2022. júl. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 A kérdező kommentje:
Jó akkor mit csináljak?
2022. júl. 5. 10:51
 49/68 anonim ***** válasza:
100%

Írj neki egy normális, de határozott hangú üzenetet, hogy szeretnéd vissza a 100 ezret, amit a fogára adtál, meg a rizsfőzőt, meg mit tudom én mit, és ajánlj fel egy időpontot, amikor rendezni tudjátok. Ne jöjj ezzel a lelki társ hülyeséggel, és ne vigyél tortát meg ajándékot. Rendezzétek le korrekten, aztán ennyi.

Ha nem jön össze, mert nem reagál, vagy a megbeszélt időpontra nem megy el, akkor így jártál. A rizsfőző a kisebbik gond, a 100 ezer kicsit nagyobb, de ennél többet is szoktak a hozzád hasonló naivak bukni. Tanulópénz. Legközelebb majd nem hiszed minden Marketplace-en megismert középkorú nőre, hogy a lelki társad, és pláne nem adsz senkinek pénzt.

Szomorú történet, de egyszer az életben sokakkal megtörténik. Tanulj belőle.

2022. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
100%
NEKI szólj, hogy békülnél és szeretnél vele személyesen kommunikálni! A te megközelítéseddel már akár a köztársasági elnököt is felhívhattad volna - teljesen feleslegesen!
2022. júl. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!