Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szégyellem a feleségem elött,...

Szégyellem a feleségem elött, hogy nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért. Azt gondolom az lenne a normális. Neki sok barátnője van. A kapcsolatunk elején volt egy barátom, de ő rossz útra tért és külföldre ment, nem tartjuk a kapcsolatot. Azóta nincsenek barátaim, már évek óta. Úgy érzem emiatt nem vagyok normális ember. Egy ideje elkezdtem füllenteni, hogy ne tűnjek abnormálisnak. Pl azt mondom otthon, hogy a munkahelyen ünnepeltük egy kollega születésnapját. Ami nem volt igaz, mert ő valóban ünnepelte, csak nem velem. Vagy gyakran mondom, hogy ezzel azzal beszélgetek, ezt mondták a meccsről, azt mondták a kocsikról. Abszolút nem igaz! Vagy hogy hívtak kocsmázni, buliba, de én inkább a családommal vagyok mint velük. Valójában azt se tudom mikor hívott el bárki bárhova. Teljesen úgy beszélek otthon, mintha tényleg a haverjaim lennének. Olyan emberekről akik velem szóba se állnak. A feleségem teljesen azt hiszi, hogy haverjaim vannak, veszekedéskor mondta is, hogy menj el kocsmázni a haverjaiddal, szabad az út, sírd ki nekik a bánatod. Azt is mondta nemrég, hogy örül a srácoknak, mert már azt hitte komoly baj van velem, amiért egy haverom sincs. Már el akart küldeni pszichológushoz mert ez nem normális. Még nevetett is, hogy milyen őrült az akinek egy haverja sincsen. Hát pont ezért csinálom.
2022. júl. 23. 00:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Sajnállak, hogy neked ilyen nő jutott
2022. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Leszünk haverok?

2022. júl. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Jézusom.... a nő kőkeményen hibás azért,amiért a férje így érez. Őrültnek,nem normálisnak,kb orvosi esetnek tartja azokat,akiknek nincsenek barátai,pedig ez nem ezeken a tényezőkön múlik.

Kérdező,a helyedben kitálalnék,de kizárólag azért,hogy szembesíthesd,miket állított -tudtán kívül- rólad.

2022. júl. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
71%

#13


Tudtán kívül??? Elolvastad a leírást? A "kedves" felesége pszichológushoz is akarta vitetni...

2022. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezt tisztázni kell. Amúgy is ismernie kellene a feleségednek téged és tudni, hogy miért alakult ez így. Ha ezért nem tart normálisnak, akkor miért jött veled össze? Ezt a kapcsolatot egy hazugság tartja még egyben.
2022. júl. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sok tekintetben magamra ismertem, csak én nem a feleségemnek (nincs is), hanem a szüleimnek hazudok ugyan ilyeneket.
2022. júl. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nagyon sok embernek nincsenek "igazi" barátai,csak haverok/munkatársak! Miért kéne mindig folyton emberek között lenni! Másnak meg pont az a baja,hogy a párja/férje mindig a haverokkal lóg,szinte az a második "családja" fontosabb,mint a felesége... Szóval a feleséged inkább örüljön,hogy Te ilyen vagy! 🙏 Legyetek egymás legjobb barátai! Hisz a mai világban sajnos nagyon sok a felszínes,érdek barátság, ami csak a kölcsönös önzésen alapszik!
2022. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!