Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit írjak neki amiből levágja...

Mit írjak neki amiből levágja hogy ezekután nem nagyon akarok vele barátkozni és gondolkodjon el magán?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban (én is lány vagyok) és elkezdtünk beszélgetni, barátnők lettünk, erre most elmondta, hogy ő év elején amikor még nem is beszélgettünk, kibeszélt engem egy másik barátnőjével. Arra nem emlékszik hogy miket mondott. Ezt nem vártam volna tőle és kicsit rosszul is esik. Most azt kérdezte hogy most rosszba vagyunk-e, utálom-e stb, és valami jó szöveg kellene, ti mit írnátok erre? Megkedveltem de most csalódtam benne, ezt már írtam, mit írjak egy ilyen "elköszönő üzenetnek" amiből tudja hogy máshogy állok hozzá, és hogy elgondolkodjon kicsit magán. Mit írjak?
2022. szept. 1. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
Én vagyok az a bizonyos "barátnő" és nem kell semmit sem írnod, felfogtam...
2022. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha jobb lesz a közérzeted, akkor írjál egy olyan durva búcsú üzenetet, hogy egy életre elgondolkozzon!


Vérmérséklettől függ, hogy az ilyen szitukat, ahol már nincs visszaút, hogyan rendezik le.

2022. szept. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%

Gondolod, hogy nem tudod ezt megbocsájtani neki?


Én inkább becsülném, hogy előállt ezzel és volt benne annyi, hogy elmondja mit tett úgymond "ellened" amikor még nem voltatok jóban. Szerintem ez mindenféleképpen becsülendő.


Én inkább azt mondanám, hogy adj egy kis időt a dolognak és lehet erősebb lesz a barátságotok, ha túléli ezt a törést és meg tudjátok beszélni, hogy neked ez mennyire rosszul eset és nem szeretnéd, ha lenne még ilyen stb.

2022. szept. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Én is inkább értékelném hogy őszinte volt és elmondta!
2022. szept. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%
Az egyes vajon tényleg ő?? 😱
2022. szept. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Az őszinteség sok mindennél többet ér.
2022. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem, az 1-es nem ő. Igazatok van, az mondjuk becsülendő hogy elmondta és őszinte volt, csak mondom ezt nem vártam volna tőle és nekem egy bizalmam van, ha azt eljátsszák akkor már baj van
2022. szept. 1. 21:07
 8/13 anonim ***** válasza:
#5 A kérdező által említett szituáció nem ritka és tulajdonképpen bárhol bármikor előfordulhat szóval még ha nem is trollkodott az egyes, nem biztos, hogy a kérdező az akire ő gondol.
2022. szept. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
97%
nade ponthogy akkor még nem bíztál meg benne, most pedig, amikor már igen, akkor ő őszinte volt, hogy ne legyen titka előtted. erre te eldobnád a barátságát?
2022. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
A 9-esnél a pont!!
2022. szept. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!