Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy barátkozzak fiúkkal?

Hogy barátkozzak fiúkkal?

Figyelt kérdés
Nemrég iskolát váltottam, és pechemre (vagy nem) az osztályom háromnegyede fiúkból áll.(Én lány vagyok) Annyira nem bánom, mert sok rossz tapasztalatom van a lányokkal, a legtöbben mind hátba vágtak vagy kibeszéltek. Az új osztályomat viszont egyelőre nagyon kedvelem, a fiúk poénkodnak és a hangulat is laza mindig. Az én problémám tehát az lenne, hogy nem tudom, hogy kezdjek el velük barátkozni - anélkül, hogy esetleg félreértenék, vagy ciki lennék - de már unom, hogy mindig szótlanul ülök a helyemen, mert nem merek odamenni hozzájuk. Hogyan kezdeményezhetnék beszélgetést, esetleg, ami nem erőltetett és közös téma lehetne? 😅

2022. szept. 28. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Az istenért, nem földönkívüliek!

Nincs fiú testvéred?

2022. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%

1.vagyok

egyébként szurkolok!

Csak ne túl nőies témákat hozz fel és ne szexiskedj, nem lesz gond.

2022. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk gimiben az összes népszerű csaj haverkodott az összes (népszerű) fiúval (engem kivéve, of course).
2022. szept. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Elsőnek: Nincs sajnos, viszont van 2 fiú unokatestvérem, csak sajnos velük eltávolodtam, most, hogy már ők is “felnőttek.”
2022. szept. 28. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!