Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek azokról,...

Mi a véleményetek azokról, akik itt a barátkereső kiírásotokra csak egy sziát írnak privátban?

Figyelt kérdés
Már akivel előfordult ilyen. Én nem szoktam reagálni. Egyszerűen nem tudom komolyan venni, azt aki 1-2 mondatot se tud írni, csak egy szia. Szerintetek jól gondolom, vagy ti másképp látjátok?

2022. okt. 31. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én erre szoktam kérdezni, hogy hogy van, mivel telik a napja... Ilyesmik ☺️
2022. okt. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Te keresel baratot es o rizsazzon egybol? 😀 Sziara sziat szokas visszairni elso sorban. Az mar egy teszt.. ha nem koszon vissza mar nem erdekel, illetve lehet visszase ir alapbol se, addig meg nem torom magam
2022. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sokan csaj szórakoznak a másik érzelmével.
2022. okt. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Az az általános véleményem (és tapasztalatom) a barátkozni akaró emberekkel, hogy úgy akarják, mint más a fogyást: gyorsan és kevés efforttal.


Én nagyon sokszor próbáltam már olyan emberekkel barátkozni, akik arra panaszkodtak, hogy egyedül vannak és nem tudnak kivel beszélgetni. Az egész baromi egyoldalú volt, mintha udvarolnom kellett volna nekik...



Gondolom okkal vannak egyedül és maradnak is, amíg nem tanulják meg a leckét azzal kapcsolatban, hogy hogyan kell társas kapcsolatokat ápolni és építeni.

2022. okt. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól gondolod. Legalább egy-két szót írna magáról, hogy hány éves, merre lakik, fiú-e vagy lány...alap dolgok. Még meg se kell erőltetnie magát, első körben bemásolhatna egy sablont is.
2022. okt. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!