Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek róla?

Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

A történet annyi, hogy áprilisba megismertük egymást, alakultak a dolgok..de ő hirtelenből az egyiknapról a másikra kiszeretett belőlem. Nem tudtam hova tenni, kérdeztem is tőle mi történt benne, hogy erre jutott. Válasznak annyit kaptam rá: “rendeznem kell magamba pár dolgot”. Egy kondiba járunk, nyáron néha-néha összefutottunk, az elején még köszönt utána már nem. Szeptemberbe rá írtam, hogy ha már “elvileg” nincsen problémája velem akkor legalább köszönhetne.. Azóta köszön. Igaz az elején ilyen erőltetett köszönés volt. Megemlítettem neki, hogy vagy normálisan köszön vagy ne köszönjön. Az előbbit választotta. Nem régiben elhívtam találkozni, sétáltunk meg beszélgettünk. Egész tali alatt szívtuk egymás vérét, mindenért csesztettük a másikat. De inkább ilyen cukkolódás volt. Kondiba is néha-néha beszólogat, hogy ezt miért így csinálom, ez biztos nem kényelmes, miért nem volt jobb ez meg az. Meg néha olyan dolgokat kérdez, amit nem értek miért érdekli őt: “ na kit rángattál ki magaddal a karácsonyi vásárba? “

“ ki volt az a fiú akivel edzettél? Elég kis nyafka volt “

De viszont ha ráírnék ( mert volt rá eset ) akkor meg bunkózik…

Jó hát lehet ezzel védi magát mert néha cukkolom kisebb dolgokkal.

És nagyon szívesen leülnék vele átbeszélni ezeket a dolgokat, de egyszerűen nem tud őszinte lenni. Mikor találkoztunk akkor is próbáltam puhatolózni mi is volt a baja velem nyáron, de ő nem tudja.

Nem tudom érez e valamit irántam, vagy ez neki miért jó. Mi a vélemény? Én lány ő fiú


2022. dec. 4. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet valamitől megijedt , vagy nem tudom.

A kit rángattál magaddal a karácsonyi vásárba duma egyértelműen puhatolózás és akár célzás is hogy lehet ő simán menne veled.

Ha nem akarod , hogy ez az egész megragadjon itt egy ilyen haveri szinten Szerintem lépned kell és a kezedbe venni az irányítást, mivel láthatóan csak úgy megy. De szerintem ezt mindenképpen személyesen beszéld meg vele,hogy lásd az őszinte reakcióját.

Mondd el hogy kedveled és szívesen benne lennél egy randiban stb ha ő is vevő rá.

2022. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!