Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha zavarnak, sőt...

Mit tegyek ha zavarnak, sőt idegesítenek az emberek?

Figyelt kérdés

Hogy kell az életed berendezni?

Ha jobban belegondolok sosem bírtam nagyon az embereket, főleg a kiszámíthatatlanság, hűtlenség, más dolgába belekontárkodás és kibeszélések miatt.


2022. dec. 6. 12:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Azért lenne jó ezzel valamit kezdeni, mert egyoldalúan azonosítod az embereket a hűtlenség, stb. -vel. Sok szemét ember van ez igaz. De ha elvonulsz a világtól, akkor csökkented az esélyed, hogy találkozz olyanokkal, akik kedvesek, jó fejek, önzetlenek.
2022. dec. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11


Én azt tapasztalom, hogy a kedves, jó fej embereket 30-35 éves korukra teljesen lehúzza a többség a maga szintjére ezért ez az egész csak átmeneti álmodozás. A világ nem a jólelkű, kedves embereket részesíti előnyben, a kedves emberek újra meg újra tapasztalják, hogy a társadalom nem értékeli őket ezért szép lassan meghasonlanak.

2022. dec. 6. 13:58
 13/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ez a tapasztalatod! Én pár embert találtam, akit szeretek, akikben bízom, akikben meg tudok kapaszkodni. De persze nincs garancia, hogy ne csalódnék. De hát ez a kockázat mindenhol megvan, nem lehet kiiktatni.
2022. dec. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%
Próbálj változni :)
2022. dec. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10%

#6-nál a pont.


A home office-ba visszavonulással totál elszigeteltségben jön ám a depresszió és egyéb "finomságok"...

Nem érdemes!


Nyiss, és beszélj pszichológussal, dolgozz magadon!

2022. dec. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!