Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Lehet hogy depresszios?

Lehet hogy depresszios?

Figyelt kérdés
Egy baratomrol van szo. Kb minden nap nagyon sokaig alszik... Mondta is nekem, most meg rairtam egy oraja es nem valaszol, pedig ha latna tuti irna. Nagyon lusta ami a produktiv dolgokat illeti, pl tudja hogy tanulnia kell de nem csinalja. Depresszios dalokat hallgat. Tepkedi a stressz miatt a szempillajat. Regebben meselte hogy tini koraban voltak ongyilkos gondolatai, de aztan mondta h jaj de nem olyan durvak csak a szokasos. Annyi a jo hogy tudom hogy eljar meg ideoda baratokkal.
2022. dec. 15. 10:25
 1/5 A kérdező kommentje:
Meg par hete amikor beszeltunk, mondta hogy rengeteget stresszel. Remelem vissza fog irni, es meg tudom vele beszelni hogy talalkozzunk, kicsit aggodom erte....
2022. dec. 15. 10:27
 2/5 anonim válasza:
64%
Könnyen elképzelhető.
2022. dec. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudok neki valahogy segiteni? Azt is eszrevettem hogy nem keres annyira mint korabban?
2022. dec. 15. 10:31
 4/5 anonim ***** válasza:
73%
Vigyázz, mert ha ennyire rá akarsz szállni, akkor még le is építhet és többet nem is kommunikál veled.
2022. dec. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A depresszió nem létezik.

Tehát nem.

2022. dec. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!