Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Felnőtt fejjel hogy vetsz...

Felnőtt fejjel hogy vetsz véget egy barátságnak?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm, akivel középiskola óta jóban vagyunk.


Még a gyerek életünkben látszólag jó barátok voltunk, de felnőtt fejjel kezdek átértékelni helyzeteket.. Nagyon belülről jött nekem az, hogy "lemorzsolódtam", nem volt benne semmi tudatosság, egyszerűen zsigerből éreztem, hogy nekem erre már nincs szükségem, és talán sose volt ez igazi barátság, csak anno egymás mellé ültünk le.


Nem akarom ezt megbeszélni, nem akarom őt szembesíteni dolgokkal, szimplán békésen "elválni".


Elhal a kapcsolat ha nem keressük egymást, tudom, de ő mostanában próbálkozik, viszont engem nem visz a lélek a találkozóra. Ignorálni nem akarom, de bántani se.


Aki volt már ilyen cipőben, mit tett?


33N


2022. dec. 28. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen helyzetben, de az én megoldásom nem a tiéd sajnos.
2022. dec. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Miért, te mit tettél?
2022. dec. 28. 19:57
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem már van önbizalmam, így nem félek a másik reakciójától. Simám meg tudom beszélni és elmondani az érzéseimet. Ahogy ezt tettem is.

Egyszerűen elmondtam, hogy az élet másfelé sodort minket, nem szeretnék több energiát fektetni ebbe a kapcsolatba.

2022. dec. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

Én is a megbeszélést választanám. Mint írtad ő próbálkozik és pont ezért legalább megerőltethetnéd magad és nem beleszarni az erőlködésébe.

Ha ő igyekszik javítani a dolgokon legalább egy megbeszélést megérdemel. Jó persze ha annyira nem érdekel akkor lehet fárasztó de most ez ilyen. Sokszor a nehezebb út a jó.

2022. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Rusnyának nevezem.
2022. dec. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4%
"Sose érek rá" vele találkozni, ilyen egyszerű, mi olyan bonyolult ezen?
2022. dec. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én úgy vetettem véget, hogy kerek-perec elmondtam neki, hogy nincs igényem már a társaságára. Ez volt szeptemberben, azóta se láttam. De ezt neked nem igazán ajánlanám, mert mindenkinek más módszer a jó. Szerintem legyen annyi, hogy nem keresed többet, előbb-utóbb lefog esni neki.
2022. dec. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Na, én azt hiszem, ugyanebben a helyzetben vagyok csak a másik oldalról. Nekem igaz hogy fájna, de mégis jobban esne, ha a másik elmondaná, hogy ne erőlködjek, mint hogy hagyja, hogy próbálkozzak találkozót szervezni de neki valamiért sose jó. Illetve irkálok neki, ő meg havonta válaszol... Szóval igen, az a jobb, ha elmondod, hogy nem akarod már ezt a kapcsolatot, barátságot. Rosszul fog neki esni, de legalább tudja, hogy mi van.
2022. dec. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
62%

"Nem akarom ezt megbeszélni, nem akarom őt szembesíteni dolgokkal, szimplán békésen "elválni". "


A kérdésben arról volt szó, hogy felnőtt fejjel. Akkor mit hisztizel azon, hogy nem bírod kinyitni a pofád, csak sunnyogni és játszmázni, mint valami tiniqrva?


Nem értem ezeket az embereket. Legyen már gerincetek, az isten verje meg.


26n

2022. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-osnál a pont (ezek közt a konkrét körülmények közt, mint az kérdés magyarázatában szerepel), bármennyire is nulláztatok le. Majd észreveszi magát egy idő után.
2022. dec. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!