Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Most tényleg olyan gáz,hogy...

Most tényleg olyan gáz,hogy 30 éves létemre van egy 18 éves barátnőm?

Figyelt kérdés

A férjem szerint gáz hogy ilyen fiatal csitrivel barátkozom,szerintem semmi rossz nincs benne,eltudok vele beszélgetni,kedves,barátságos.

Azt akarja szakítsam meg vele a barátságot,de én nem szeretném.Meg hogy ő fog írni neki hogy ne is keressen engem.



2023. jan. 9. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Semmi köze hozzá kivel barátkozol. Bár tény hogy furcsa, de a ti dolgotok.
2023. jan. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
94%

Inkább az a gáz, hogy olyan férjed van, aki meg akarja szabni neked, hogy kivel barátkozz. Inkább ezen gondolkozz el.

Amúgy meg miért lenne gáz? Kamaszként én is simán elvoltam idősebb generációval akár még öregekkel is.

2023. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nem gáz. Most 26 éves nő vagyok, de mindig tőlem idősebb barátnőim voltak. 20 évesen, és most is nagyon jól kijövök még a 40-es, vagy a-feletti családanyákkal is. És tényleg annyira természetesen elbeszélgetünk mindenről. Ezzel ellentétben a velem egyidősekkel soha nem tudtam így beszélgetni. Nem, nem vagyok érettebb a koromnál, semmi ilyesmiről szó sincs, egyszerűen vannak közös témák amik miatt barátokká váltunk. Legyen az egy netflix sorozat, egy mosogatószer, bármi.


Szóval szerintem semmi fura nincs ebben.

2023. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs ezzel. Ha jól kijöttök egymással, nyugodtan barátkozhattok.
2023. jan. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz nyugi, nekem volt 3.5 évvel fiatalabb barátom, amikor fiatal voltam, ráadásul kisebb növesű is volt én meg magas voltam. Furán néztek ránk, de na. Ne foglalkozz más véleményével!
2023. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Bolond 😅 nekem van olyan csaj haverom aki majdnem feleannyi mint en
2023. jan. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az,lehet most kicsit nagynak tunik a kulonbseg 18 es 30 de idovel az jobban ossze nol,de ha mar most jol kijottok egymassal nincs ezzel semmi gond.Nekem is van 30-as baratnom en 40-es vagyok.O tanarno es sokszor mondja ha nem a tanitvanya lenne nehany 18-19 eves lany siman baratkozna veluk mert tetszik a gondolkodas modjuk.
2023. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
A férjed azért ellenzi, mert túl nagy a kísértés számára a 18 éves kislány.
2023. jan. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
37%
8-as mond valamit...
2023. jan. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem arról van szó.🤣🤣🤣

Még csak nem is találkoztak személyesen.Itt az a baj,hogy ő rosszat hallott valakitől róla,meg hogy bele visz a rosszba,biztos pasizunk ha elmegyünk valahova,neki ez a problémája.

2023. jan. 10. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!