Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy mégse jöjjön el az esküvőmre?

Figyelt kérdés
Kanadában lesz az esküvő, ott élek. A legjobb barátnőmet természetesen meghívtam az esküvőmre. Ő pszichózisban szenved, amelyet eddig gyógyszerrel sikeresen kezeltek, de pár hónapja pszichiátriára került, és mostanáig bent is tartották. Szerintem nem lenne jó ötlet, ha ilyen labilis elmeállapotban kiutazna az esküvőre. Ha ott hirtelen rájön a betegség, segiteni se tudok neki, kórházba sem tudom elkísérni az esküvő miatt. Ő nem beszél se angolul, se franciául.

2023. febr. 21. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Így, ahogy ide leírtad. Ezt máshogy nem lehet, csak egyenesen, nyíltan.
2023. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Ez az ő felelőssége
2023. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Ha kiengedték a pszichiátriáról, akkor nyilván javult az állapota. Lehet, hogy megfosztani egy ilyen élménytől rosszabb hatással lenne rá.
2023. febr. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
11%
Miért a barátnőd?
2023. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%
Lehet, hogy el se megy:)
2023. febr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%
Másrészt ez a kérdező esküvője lesz. Értem én, hogy aggódik a barátnője miatt, de szerintem az is benne van a pakliban, hogy a saját esküvője miatt is. Nem kétlem, hogy örülne a barátnője jelenlétének, ámde bárhogy nézzük, így olyan feelingű, mintha egy időzített bomba lenne. Nem hiszem, hogy a kérdezőnek teljesen nyugis esküvője lenne, ha amiatt aggódna, mikor dől az egész és kell kórházba vagy hova vinni a barátnőjét.
2023. febr. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Ez a mentálisan sérült embereket övező, elavult megvetésből ered. Ha valaki van olyan bátor, hogy kezelteti a problémáit, akkor igenis képes a gyógyulásra. Sokkal inkább, mint egy olyan, aki a társadalmi megvetés elkerülése miatt, inkább úgy tesz, mintha egészséges lenne. Na, pont egy ilyen ember szokott kiakadni egy esküvőn. Nem az, akit rendesen kezeltek.
2023. febr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
39%
És mennyire látszik, hogy a kérdező is megveti belül.
2023. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
És ha a tanúd kap szívrohamot a szertartás alatt?
2023. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Eddig is tudtad, hogy gyógyszeres kezelés alatt áll a pszichózisa miatt, akkor minek hívtad meg?Most az a baj, hogy volt kórházban?

Kiengedték, jobban van.Eddig is pont ugyanakkora esély volt rá, hogy rosszul lesz mikor megy hozzád.

Tényleg, akkor minek hívtad meg?Eddig nem zavart az állapota?

2023. febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!