Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nők tudnak róla hogy minden...

A nők tudnak róla hogy minden heteró férfi barátjuk vonzódik hozzájuk, érez irántuk valamit?

Figyelt kérdés
Ha minimálisan is, de egy heteró férfi nem sokáig barátkozik olyan nővel aki iránt semmit nem érez, csak barátságot.

2023. márc. 3. 13:09
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
29%
Nővel még soha eszembe nem jutott barátkozni. Lehet azt egyáltalán?
2023. márc. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
60%

Sokszor nem tudnak róla.

A barátnőm egyszer összebratyizott egy fiúval, szerinte csak barátok voltak. Becsempészte a szobájába, együtt aludtak stb. Mikor mondtam neki, hogy szerintem ez nem barátság, akkor ki volt akadva rám, hogy én nem értem meg őt, se senki más azon a srácon kívül. El is távolodtunk egymástól. Rá pár hétre a srác bepróbálkozott nála.

2023. márc. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
83%

Ez így nem igaz.

Vannak férfi barátaim és ők tényleg csak barátok. Azon túl, hogy mindegyiküknek lett volna lehetősége bepróbálkozni nálam, egyikük se tette, sőt, most, hogy párkapcsolatban vagyok, kifejezetten támogatóak és örülnek, hogy van valakim romantikus/szexuális értelemben is.

Ezek a barátságok sokkal inkább egy fivér-nővér kapcsolatot idéznek, mintsem egy párkapcsolatot, illetve többükkel is beszéltünk erről, és bár barátként jól megvagyunk, egy párkapcsolatban összeférhetetlenek lennénk.

2023. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
89%
Több gyerekkori jó lánybarátom van, akiktől soha semmit nem akartam, 30 éves barátságokról beszélünk.
2023. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Ez nem jelenti feltétlen azt hogy párkapcsolatot akarnak tőled, de biztos lehetsz benne hogy látják benned a fantáziát. Ha nemtelen lennél a szemükben nem tartanák veled a kapcsolatot. Ha nem jönnél be nekik egyáltalán, már vége lenne a barátságnak.
2023. márc. 3. 13:35
 6/37 anonim ***** válasza:
39%
Nekem ez kábé a 20-as éveim közepére esett le.
2023. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, neked csak olyan barátaid vannak, akikhez szexuálisan vonzódsz?
2023. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
92%
Női barátokkal is rendelkező férfiként mondom, hogy ez hülyeség. Van menyasszonyom, és ő is ismeri a lány barátaimat. Én kapcsolatot soha nem akartam a női barátaimmal. Van akit csinosnak találok, van, akit nem. De attól még nem fogom megkúrni őket, és őrülök bele abba, hogy nem kúrok meg minden csinos lányt. Már csak azért sem, mert ők is férjezettek, nekem is van menyasszonyom, és tudomásom szerint ők is hűségesek, de én biztosan az vagyok.
2023. márc. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Nincsenek nő barátaim akikkel tartom a kapcsolatot, és programot csinálnék.
2023. márc. 3. 13:46
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Az te vagy, de ne próbálj számodra idegen emberek életéről és kapcsolatairól következtetést levonni, okés?
2023. márc. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!