Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nők tudnak róla hogy minden...

A nők tudnak róla hogy minden heteró férfi barátjuk vonzódik hozzájuk, érez irántuk valamit?

Figyelt kérdés
Ha minimálisan is, de egy heteró férfi nem sokáig barátkozik olyan nővel aki iránt semmit nem érez, csak barátságot.

2023. márc. 3. 13:09
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
4%

Én minden velem rendszeres kapcsolatban lévő lány ismerősöm irányában éreztem szexuális vonzalmat is. Szerintem ez természetes.

De nem akartam mindegyiknél prütykölésig vinni. Ha volt pasija, vagy olyan munkakapcsolat volt, akkor természetesen nem is próbálkoztam be.


Saját tapasztalat, hogy egy barátság fenntartásában a szexuális vonzalom is erős mozgatórugó. Akivel nem lett végül semmi, ott a kötelék se lett olyan erős, mindig továbbléptünk egymáson az életben. Akivel összejött valami azzal a későbbi időszakban is megmaradt a barátság.

2023. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
100%

20-as

Igen, úgy is tudja magát egy ember kontrollálni, ha nem jön be neki a másik, de barátok, hogy kettesben elmennek ide-oda és úgy is jól tudják magukat érezni.

Wáo

2023. márc. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
100%

De eleve vannak olyan fiúk, akik csak azért barátkoznak a lányokkal, mert jól néznek ki- az ilyenek nyílván azt fogják mondani, hogy minden lány barátjuk irányába éreznek vonzalmat.


És vannak olyan fiúk, akik azért barátkoznak a lányokkal mert jófejek, viccesek, jókat lehet velük beszélni, szórakoztatóak, megértőek mittudomén, de amúgy lehet bűnronda is, ha jófej, nem azért nem fog vele valaki barátkozni.. azt csak a felszínes emberek csinálják.

2023. márc. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:

22 tökéletesen leírta amit már az eleje óta magyarázok.


#24 Ha bűnronda a nő akkor nem fog sokáig tartani a barátság. Ha egy csókot nem tud vele elképzelni, akkor nem lesz hosszú barátság belőle.

2023. márc. 3. 14:59
 25/37 anonim ***** válasza:
100%
Nagyszerű, találtál egy embert aki ugyan olyan selejtesen gondolkodik mint te, mostmár biztos lehetsz benne, hogy a többiek mind hülyék és a kérdésedet sem értettük…
2023. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Mi ez a mánia, hogy folyton negatívan átlalánosítotok magatokról? Szerintetek minden férfi tiktokban vagy nyíltan lájkolgat insta k.rvákat, minden férfi megbámul más nőket az utcán, minden férfi előbb utóbb félrek.r, minden férfi egy primitív ösztönlény, aki csak egy lyukat lát minden nőben, aki nem az anyja vagy a testvére, így el se tudja képzelni, hogy báratságot ápoljon egy nővel, akihez nem vonzódik.

Megértettük... De ha mi nők mondjuk ugyanezt rólatok, akkor az miért fáj? Hisz te magad szerint is minden férfi egy felszínes, számitó g.ci.

2023. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
Egy szóval se mondtam hogy minden férfi egy szamító g, vagy hogy egy ösztönlény. Nem azt mondtam hogy szexelni akarnak velük, hanem hogy nem taszító számukra a nő mint nő. Ettől még ösztönlenynek se kell lenni egyáltalán. Semmi köze hozzá. Lehet itt akár egy minimalis érzelem is ami motivációt ad a barátság folytatására.
2023. márc. 3. 15:42
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

#25 tévedésben vagy. A 24. hozzászóló írta le tökéletesen, mi a helyzet.


Amúgy meg ez: "nem taszító számukra a nő mint nő."

és ez: "minden heteró férfi barátjuk vonzódik hozzájuk, érez irántuk valamit" nem épp ugyanazt jelenti.

2023. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:
Az a lényeg hogy ha megcsókolnád egy férfi barátod úgy hogy nincs barátnője akkor nem riadna vissza, és nem szakítaná meg veled a barátságot. Nem bánná nagyon ha megtennéd.
2023. márc. 3. 16:29
 30/37 anonim ***** válasza:
100%
Szóval "nem mászna rá", de ha a nő tenné, akkor benne lenne????
2023. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!