Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A nők tudnak róla hogy minden...

A nők tudnak róla hogy minden heteró férfi barátjuk vonzódik hozzájuk, érez irántuk valamit?

Figyelt kérdés
Ha minimálisan is, de egy heteró férfi nem sokáig barátkozik olyan nővel aki iránt semmit nem érez, csak barátságot.

2023. márc. 3. 13:09
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Nem értitek a lényeget. Ha nőként taszít egy férfit a nő, nem mint személy, hanem mint nő, akkor nem lenne barátság. Valami minimális érzelem, vonzalom kell legyen ami túl megy a barátságom hogy tartsd vele a kapcsolatot.
2023. márc. 3. 13:51
 12/37 anonim ***** válasza:
93%
Megint egy empátiából 0-ás… neked van egy véleményed, ezért aztán a te szemedben az egész világnak úgy kell működnie mint te..,
2023. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
De, értjük. Neked nincs csajod, és azért vannak ilyen paranoiás téveszméid.
2023. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
Nyugodtan gondoljátok azt hogy a férfi barátaitok elhúznák a fejüket ha adnátok egy csókot a szájukra úgy hogy közben nincs barátnőjük, vagy hogy egyáltalán nem jöttök be nekik mint nő.
2023. márc. 3. 14:17
 15/37 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem simán előfordul. Értem én, hogy minden férfi hú de macsó, és röptében a legyet is, de azért a valóság azt mutatja, hogy vannak preferenciák, és nem akar minden férfi minden nőt kivétel nélkül megkúrni.
2023. márc. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Nem akar, de ez nem jelenti azt hogy nem találja vonzónak.
2023. márc. 3. 14:26
 17/37 A kérdező kommentje:
Semmi köze ennek a macsósághoz. Ha nincs érzelem, vonzalom egy minimalis szinten akkor nincs motiváció a kapcsolattartásra sem. Ha nem tudja elképzelni a csókot akkor nem is barátkozna hosszabb ideig privátilag.
2023. márc. 3. 14:31
 18/37 anonim ***** válasza:
100%

9-es férfi válaszoló vagyok ismét.


"Ha nőként taszít egy férfit a nő, nem mint személy, hanem mint nő, akkor nem lenne barátság."

Nem igaz. Van olyan lány barátom, aki férfi szemmel egyáltalán nem szép. Egy nagyon kövér, de jó indulatú és értelmes lányról van szó.


"Nem akar, de ez nem jelenti azt hogy nem találja vonzónak."

Van olyan lány barátom is, aki csinos lány. Vonzónak találom, persze. És akkor mi van? Volt, hogy meg is dicsértem, hogy "milyen csinos vagy ma". És a menyasszonyom is mondta, hogy "tényleg de csini vagy ebben a ruhában".

2023. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
Az nem barátság ha csak jól kijöttök és elbeszélgettek ha véletlen találkozton. Közös programok, privát találkozók kettesben. Ez a barátság.
2023. márc. 3. 14:41
 20/37 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sok olyan barátom van aki fiú és egyikünk sem egymás type-ja és ezt nyíltan vállaljuk is.

De, most ha egyébként kijön két ember, akkor ez nem érv arra, hogy ne legyenek barátok többé.

Ne magadból indulj ki, nem mindenki csak a kekszre hajt (valószínűleg a környezetetben igen, mert te is olyan vagy, ezért olyanokkal barátkozol)

2023. márc. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!