Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gimis barátság hogyan éledhetn...

Gimis barátság hogyan éledhetne újjá? Hogyan kell újra összebarátkozni?

Figyelt kérdés

Gimiben jóba voltunk, azóta eltelt majd 10 év. Időközben lett házasság, költözés, a megye 2 végében lakunk. Nekik van már baba, nekünk még nincs. Facebookon kezdtünk el beszélgetni, de egyelőre csak a sablon kérdések mennek, és hogy jó beszélgetni. A találkozás halvány említésére egyelőre nem válaszolt, de szerintem csak véletlenül, mert azon kívül sokat ír, kérdez.

Szeretném jól csinálni, nem elrontani, kedves lenni és barátkozni vele, nem túl nyomulos lenni, de nem is elhanyagolni, mert nem vagyok jó barátkozásban, de őt nagyon szerettem anno.

Kinek hogy sikerült újra "kezdeni" vagy folytatni a barátságot? :)


2023. máj. 15. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen barátságot nem lehet teljesen felmelegíteni. Semmi akadálya annak, hogy tudjatok egymásról, és néha, mondjuk évente egy-két alkalommal találkozzatok, de ez már soha nem lesz olyan, mint gimiben.
2023. máj. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bízom az ellenkezőjében.
2023. máj. 16. 09:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Bízhatsz az ellenkezőjében, de valami megtört közöttetek, és ezt nem lehet helyrehozni.


Ismerősök lehettek, de értsd meg, hogy Ő nem akar veled császkálni, meg bármi, különben nem utasítaná el a felvetésedet - és ne légy naiv. Nem véletlenül tér ki a kérdés elől, csak nem akar megbántani, bár illene nyíltan közölnie, hogy bocs, ennyire ne éld bele magad.

2023. máj. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De akkor miért ír rám, h mi újság velem? A lényeges dolgokat chatelés nélkül is látja Facen.
2023. máj. 16. 14:38
 5/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. Az nem derült ki, férfi vagy nő az illető.

Ha nő, akkor pofonegyszerű a magyarázat. Azt írod babája van. Gondolom otthon van vele, és eléggé unatkozik. Szívesen chatel veled, mert amúgy is egyre kevesebb emberrel van kapcsolatban, és szívesen eleveníti fel a kamaszkori emlékeket, de ez nem jelenti azt, hogy annyira szeretne a csecsemőjével a megye másik végébe utazni a kedvedért. Azt meg pláne nem jelenti, hogy újra a legjobb barátok lesztek. Lehet, hogy majd összejön a találkozó, valószínűleg jól is fogjátok érezni magatokat, de 10 év szünetet nem lehet meg nem történtté tenni. Távoli, kedves ismerősök lehettek még egymásnak, semmiképp nem a legközelebbi barátok.

Ha férfi, akkor is valami hasonló, csak a gyes neurózis nélkül.

2023. máj. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Ennyit a nagy barátkozásról, 2 hete nem is ír vissza, meg sem nézte 😂

Pedig nem említettem találkozót, utoljára azt kérdeztem, hogy vannak a babával.

Pedig láthatóan aktív a facebookon, a hírfolyamban is.

Ilyen szellemileg sérült embereken kiigazodni, komolyan mondom...

2023. jún. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!