Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan utasítanátok el a...

Hogyan utasítanátok el a konteóhívő ismerőst, ha el akarna hívni ilyen témájú "előadásokra"?

Figyelt kérdés
Mivel nagy az önbizalma ilyen témával kapcsolatban, hogy ő van az igazi tudás birtokában, és ezek a nézetek képviselői tudományos nyelvet használnak, így bármilyen jószándékú embert megtévesztenek. Nem akarok az ő szemében műveletlen baromnak tűnni, de ha annyit mondok, hogy nem érdekel, ez lesz belőle, és elég lenézően kioktat.

2023. jún. 14. 14:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

“Kedves vagy, köszönöm szépen a meghívást, de ez a téma engem most abszolút nem érdekel, nem szeretnék élni a lehetőséggel. Fogom jelezni, ha ez később változna bennem. Neked jó szórakozást “


:)


…és széles mosoly.

Nekem van 10+ éve durván MLM-es barátnőm és sem én nem vettem a túlárazott cuccaikból, sem meg nem sértettük egymást. Időnként bepróbálkozik, ezzel mindig lepattintom és az élet megy tovább, tudunk másról is beszélgetni. Amíg ez így van, nem kell belegázolni senkibe. Neki fontos meg központi téma, én meg lesz..rom, de ettől még lehet MÁS közös érdeklőódésünk.

2023. jún. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
49%
A hetes nagyszerűen példázza, hogy az ilyen embereket legjobb leépíteni és tudomást sem venni róluk a továbbiakban.
2023. jún. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Simán csak visszautasítom, hogy kösz nem érdekel a téma..
2023. jún. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!