Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ennél kellemetlenebb, gázabb...

Ennél kellemetlenebb, gázabb szituba kerülni... Hasonló helyzetben mi a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Nyaralunk egy nagyobb baráti, ismerősi társasággal Balcsin. Reggel felkeltem korán, hogy akkor elmegyek wc-re nyugiban, mikor mindenki alszik még.


Reggel 6 után már bőven világos van, és mivel a slozin van ablak, villanyt nem kapcsoltam feleslegesen. Viszont sajnos kulcs az nincs a helyiséghez... De mindegy gondoltam úgysincs ébren senki, meg úgyis hallom ha valaki közeledik.


A wc pont az ajtó mellett van balra a sarokban. Dolgom végeztével felálltam, spray fújás, már készültem, hogy akkor bugyi fel, de abban a pillanatban a semmiből nyilt az ajtó... És pont egyik barátnak az ismerőse volt akit csak alig ismerek, tehat iszonyat kínos volt... Persze gyors elnézéskérés közepette becsukta de a csupasz fenekem telibe látta, de még szerintem az intim részemet is... Iszonyat gáz volt, azóta rendesen kerül, meg nyilván én is őt...


25/N



2023. jún. 26. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Elhiszem, hogy kellemetlen, de gondolj arra, hogy lehetett volna rosszabb is. Pl. épp törlöd. :D

Próbáld meg humorral felfogni, meg tényleg, ha belegondolsz, nem a világ vége. Fordított helyzetben (ha te nyitsz rá valakire) sem tartanád annak szerintem.

2023. júl. 1. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha épp törlőd, az ajtónak háttal állva, s egy kósza, gyanúsan rotyogós és cseppfolyós fing kicsúszik, mikor a másik rád nyit, és arcon fosod azzal a lendülettel, ijettedben, az kellemetlen lett volna.
2023. júl. 1. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!