Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfogadnád egy barátod nyaralá...

Elfogadnád egy barátod nyaralás meghívását, ha felajánlja, hogy mindent ő fizet, mert tudja, hogy neked nem telik rá?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, mielőtt nekem esne valaki. :)

2023. júl. 13. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen elfogadnam es ajandekokat is el barmilyen dragak baratsag keretein belul is.
2023. júl. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Szarul esne igy is ugy is. Baratsagtol fuggne h elfogadom e.

De amugy kb megtennek mindent h uhy mond segitsek neki valamiben. Persze ha van miben.

2023. júl. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nekem eleg lenne ha fizetne egy vonatjegyet a Balatonra es adna 100 millio Ft koltopenz majd en megnyaraltatom magam
2023. júl. 15. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem fogadnám el!

Indoklom: szeretem a fair playt és nem használok ki senkit. Jobb adni, mint kapni. Én nagyon jószívű vagyok, de nincs annyi pénzem, hogy teljes ellátásos nyaralást tudjak fizetni. 💰💵

Szép nyarat mindenkinek 😎🌞 33/N

2023. júl. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Szoval csak azért hiv meg mert csoro vagyok és o meg gazdag? Akkor menjen a k**va anyjába
2023. júl. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!