Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak az online...

Mit csináljak az online baráttal aki idegesít?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel elkezdtem pár éve irogatni facebook, mert ugyanaz a hobbink. Az jó lenne, ha tudnék vele a hobbirol beszélni, de ő mindig a családi problemairol irogat. Úgy ír a gyerekéről, meg a barátnőéről mintha ismerném őket. Mit tegyek? Úgy érzem legjobb ha megszakítom vele a kapcsolatot, nem irok neki többet. De közben sajnálom.
2023. aug. 1. 10:44
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Most így visszagondolva, egyszer már mondtam neki, hogy én nem tudok reagálni az ő dolgaira. Ha a hobbival kapcsolatban ír az jó, de amúgy máshoz nem tudok hozzászólni. Megköszönte, hogy őszinte voltam és kb. 2 hétig nem írt semmit. Azóta már újra ír mindenről részletesen és nem is érdekli ha én nem válaszolok. Van hogy napokig ő ír mindenfélét és én nem is reagálok :D De nem érdekli!! Ja és azt mondta, hogy nincs akinek elmondja ezeket azért írja nekem...


De köszönöm a válaszokat, most így azt gondolom, hogy egyszerűen nem fogok neki írni, viszont ha nagyon feldühít akkor letiltom.

2023. aug. 1. 13:19
 12/17 Tűztévesztő Színszerész ***** válasza:
Á, akkor itt már nincs mit beszélgetned. Akkor szerintem is hagyd figyelmen kívül, változtatni nem fog, ha már ezt lemeccseltétek.
2023. aug. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
5 vagyok, akkor én is azt írom, hogy be reagálj.
2023. aug. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ!


10es: Lehet hogy a jóga társad meg tökre úgy érzi, hogy jóban vagytok és egy hullámhosszon vagytok :)

2023. aug. 1. 15:51
 15/17 anonim ***** válasza:

A gondja-problémájával való foglalkozást6odafigyelést átvenném szívesen, mert érdekel az emberi problémák sora, megoldást keresni rá. Tehát engem nem zavarna ez a személy.


A te esetedben pedig tényleg az a jó megoldás, ha beszélsz vele, hogy nem erről volt szó, nem feltétlen szeretnél reagálni a problémáira, és válaszút elé állítod, hogy: vagy csak a hobbi téma a nyerő, vagy az eltávolodás egymástól.

2023. aug. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

10-es vagyok. Lehet hogy a jóga társam tényleg úgy érzi hogy egy hullámhosszon vagyunk, de szemtől szemben nagyon nehéz valakinek megmondani a tutit. Én próbálok semmitmondó válaszokat adni, mint pl. "Van ez így néha", meg hogy "Az idő mindent megold", de nem veszi a lapot, szerintem lelki szemetes vagyok neki, és ez nagyon lehangol.

Nyilván tudnék én is panaszkodni neki, de nem érzem közel annyira magamhoz, és ha megtenném akkor nem tudnám magamról levakarni soha.

2023. aug. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16: Én is ilyen válaszokat adok :D :D "Nehéz lehet, sajnálom!" , "Nagyon szép!" stb... aztán van amikor nem birok nem visszakérdezni, mert már kínos.
2023. aug. 1. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!