Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mással is van az, hogy pont...

Mással is van az, hogy pont akkor támadják amikor fáradt, kialvatlan, nincs elemében?

Figyelt kérdés

Mint valami dögkeselyűk mindig megtalálnak az emberek.


Egy emberutáló


2023. okt. 4. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak ilyenkor egyrészt a fáradtság miatt többet hibázol, így több okot adsz a piszkálásra, másrészt meg jobban magadra veszed azt, amit máskor igy ugyanúgy megkapsz.


De mivel emberutáló vagy, így ez az egész leginkább csak önigazoló kérdés.

2023. okt. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Ilyenkor azt szoktam mondani, hogy: “érdemes utánam csinálni.”
2023. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
Mikor az egyik nap minden előzmény nélkül az ebédlőben ócsároljak, utána másnap bájosan köszön a monitoros. Egy helyben ülni könnyebb és a másikat bírálni, mint fizikai munkát végezni. Bocsi, de toxikus példával jöttem, ami az egész helyen uralkodik. Hamarosan lépek is onnan, csak ezt megosztottam.
2023. okt. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Utána meg várják a csokit meg a bort fizetségül a segítség miatt, mikor az ember egy vasat nem kapott azért, mert rendesen dolgozott.
2023. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!