Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tartjátok a kapcsolatot a...

Tartjátok a kapcsolatot a gimnáziumi legjobb barátotokkal/barátnőtökkel hosszú évek múltán is?

Figyelt kérdés
2009-ben érettségiztünk, idén leszünk mindketten 33 évesek, mai napig egyik legjobb barátnőm Szilvi :)

2023. okt. 10. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem.
2023. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gimiből a bnőimmel nem.

Mert tartottuk később, de rányomulnak bármelyik pasimra.(2 "barátnőm")

Es vannak akik meghaltak.(másik 2 barátnőm)

2023. okt. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy darabig próbáltuk, de annyira nem passzolt az életvitelünk már huszonévesen sem, hogy nem működött.
2023. okt. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hárman voltunk legjobb barátnők, és azóta is (10 éve) jóban vagyunk.
2023. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
Én is 2009-ben érettségiztem, nekem a gimiben nem nagyon lettek újabb barátnőim, jól elbeszélgettem az osztálytársaimmal, de barátság nem alakult ki. Akikkel még általánosban barátkoztam össze, ők voltak a legjobb barátnőim gimi alatt is. Ketten ugyanabba a gimibe jártak, mint én, csak másik osztályba, hárman meg a miénkkel szemben lévő gimibe, így minden szünetben együtt tudtunk lógni. Volt köztük olyan is, aki már az oviban is jó barátnőm volt, de sajnos ő kb. 4 évvel ezelőtt valahogy "meggonoszodott" és már levált a baráti társaságunktól. De a többiekkel még mindig jóban vagyunk. :D
2023. okt. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Sőt, bár már eltelt azóta 20 év, de még mindig a lakótársam is.
2023. okt. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%

Az egyik legjobb barátnőm általános iskolás koromban (7-8. osztály körül) ismertem meg, vele tartom a mai napig is a kapcsolatot, pedig már eltelt bő 14 év.

A másik legjobb barátnőm meg gimi utolsó évében ismertem meg, ő volt a tanúm is az esküvőmön.

2023. okt. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
63%

Ovis korombol!!ma 27vagyok

Van 4 legjobb barátom

Reendszeressen!!!összejàrunk

3al napiszinten

A 4.el meg hetente 5x :D

De az évek alatt persze volt rengeteg jöttment meg kamubaràt

Viszont ez a daltonok tàrsaság hàttt szerintem/tünk jóirányban halad hogy egymás temetését feldobjuk..:D najó ez kicsit morbidan fogalmaztam…de értitek..

2023. okt. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Metionin ***** válasza:
85%
Nem. Pedig egyetemre is ugyanoda, egy szakra mentünk. Már középsuli végén érződött, hogy irigy, mer nekem jobban ment a tanulás, egyetemen ez hatványozottan megmutatkozott, főleg az zavarta, hogy nekem diákmeló mellett is meglettek a tárgyain, neki meg nem. Aztán hozott egy magánéleti döntést, ami nem vallott rá és nem adtam neki igazat, így aztán megszakította velem a kapcsolatot. Persze később már keresett amikor megbánta a döntését de akkor már nekem nem volt türelmem a hülyeségeihez.
2023. okt. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!