Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az hogy sose találok...

Miért van az hogy sose találok igaz barátokat?

Figyelt kérdés
Mindig azt hiszem bizonyos személyekre hogy na most meg találtam az igaz barátaimat, így fél évig tök normalisak nincs velük semmi baj, tipikusan azok az emberek akik terveznek hogy majd ha talalkozunk ide megyunk oda megyunk stb. De a végén az összesel mindig ugyanaz kis apró dolgon összeveszünk egymással majd rám írnak hogy hiányzok nekik es hogy nem e beszelhetnenk meg ezt az egészet, en ilyenkor ki békülök velük, visszont érzem hogy mar semmi nem olyan mint régen, es nem is írunk annyit mint ezelőtt. Én általában kedves személyiség vagyok, meghallgatom az embereket, nem igazan lehet rám ugy rosszat mondani, hiszen eddig mindig ők írtak rám hogy hiányzok nekik. A gond az egésszel az hogy en ilyenkor tényleg elhiszem amit mondanak, hogy barátok maradunk, ide oda megyünk, hogy mi osszetartoak vagyunk stb aztán hirtelen ennek az egésznek vege, es csak nekem hianyoznak.
nov. 6. 11:25
 1/8 anonim ***** válasza:
58%

Hány éves vagy?

Csak mert felnőtt korban ez az összeveszősdi már (normális esetben) csak igen komoly témák kapcsán kéne, hogy előforduljon. Ha már nem gyerek vagy, akkor az önmagában egy red flag, hogy ugyanez a gyerekes metódus következik be minden barátságodnál. (Mondjuk amúgy is elégge red flag)

nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell apró dolgokon összeveszni. Olyan nem létezik semmilyen kapcsolatban, se baráti, se családi, se szerelmi, hogy ne lennének veszekedések. Ha emberek sokat vannak egymással, akkor természetesek a viták. Nyilván normálisan, kulturált ember módjára ezeket meg lehet beszélni.

Ha minden apróságon összevesztek, megsértődtök és nem találkoztok, akkor sose lesznek hosszú kapcsolataid, se baráti, se szerelmi.

nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Velem is volt hasonló, nem igazán tartósak a kapcsolataim, de a gond igazából velem van.


Milyen dolgok miatt volt összeveszés?

nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
38%
Tanuld meg. Magyarok közt nem létezik igaz barátság. Magyar csak érdekből barátkozik.
nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4. Nem értem mért pontoztak le szerintem full igaza van többnyire
nov. 6. 19:47
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

5: Mert ez hülyeség. Mindenhol vannak normális és kevésbé normális emberek.

Ha te is így gondolkodsz, mint a 4-es, akkor már meg is van fejtve, hogy miért nem találsz igaz barátokat. Valószínűleg benned van a hiba, nem mindenki másban.

nov. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6. Nem azt mondtam hogy Magyarországon mindenki bunkó, mert mindenhol vannak bunko meg normalis emberek, de nézd meg tiktokot bármit barhol mindenhol arrol irnak illetve a külföldiek kérdezik hogy a Magyar emberek miért ilyen bunkók? Visszatérve az en barataimra, nem hulyesegeken vagy apró dolgokon veszünk össze.
nov. 7. 10:32
 8/8 anonim ***** válasza:
73%

7: "a végén az összesel mindig ugyanaz kis apró dolgon összeveszünk egymással"

"Visszatérve az en barataimra, nem hulyesegeken vagy apró dolgokon veszünk össze."

Most akkor apró vagy nem apró? :D

nov. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!