Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elbuktam az utolsó 30 ezer...

Elbuktam az utolsó 30 ezer forintomat tippmixen, és a haverom még ki is röhögött, csak szerintem nem érdemli meg a barátságom?

Figyelt kérdés

30 ezrem maradt a hónapra, ami nem sok, mert nincsen nagyon kaja a hűtőben sem.


Összeraktam egy tuti duplázós mixet, 4 tuti meccsel rajta, megraktam őket külön külön is 5 ezer forinttal, illetve egyben, 10 ezer forinttal.


Mindegyik elment, nem maradt pár ezer forint apróm, a haverom már a lottózóban is nevetett, hogy mivan ha elmegy az összes, erre amikor felhívtam neki akkor röhögőgörcsöt kapott szinte.


Nem kéne így viselkednie egy barátnak nemde?


2023. nov. 24. 22:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

ha tuti volt, akkor hogy ment el?


Így jár aki szerencsejátékozik. el van mondva, hogy csak azt a pénzt kockáztasd, ami nem fog máshonnan hiányozni ha elveszik. el kellene olvasni a szabályzatot, nem viccből van.

2023. nov. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés lényege
2023. nov. 24. 22:40
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez a barátság. Őszintén kifejezte amit gondol. Jobb lenne a kamusajnálat? Szerintem nem.

Viszont ha cinikusan, kárörvendően nevetett, akkor elgondolkodtató a barátság.


(Amúgy csak akkor tippmixezz, ha van felesleges elbukható pénzed.)

2023. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Azon röhögött, hogy mekkora barom vagy. Én is csak röhögni tudok rajtad.

De komolyra fordítva a szót te egy beteg ember vagy. Szerencsejáték függő. Keress orvost.

2023. nov. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, egy igazi barát először leteszi a telefont, utána röhög.
2023. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi barát felhívja rá a figyelmedet, hogy egy barom vagy és igen, van, hogy kiröhög
2023. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%

A haverod jelezte a feladás előtt hogy ezt rossz döntés a részesről? Igen.


A haverod sokkal értelmesebb mint te. Abban igazad van hogy nem érdemel meg egy olyan szerencsejáték függő, felelőtlen barátot mint te. Hidd el sokkal jobb lesz neki nélküled.

2023. nov. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is tippmixes vagyok, de soha nem játszom 30 ezres téttel, főleg nem úgy, hogy azon kívül nincs egy vasam sem. A haverod figyelmeztetett, de nem hallgattál rá, így joggal röhögött ki.
2023. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Valszeg nem egy lelki társ a csávó. Másrészt inkább ezt csinálja egy haver, mint h azt mondja h "nem baj Joci, legközelebb 50 rugót tegyél föl, biztos bejön majd".
2023. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kérek tőle kölcsön, hátha visszanyerem a pénzt.
2023. nov. 24. 23:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!