Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elbuktam az utolsó 30 ezer...

Elbuktam az utolsó 30 ezer forintomat tippmixen, és a haverom még ki is röhögött, csak szerintem nem érdemli meg a barátságom?

Figyelt kérdés

30 ezrem maradt a hónapra, ami nem sok, mert nincsen nagyon kaja a hűtőben sem.


Összeraktam egy tuti duplázós mixet, 4 tuti meccsel rajta, megraktam őket külön külön is 5 ezer forinttal, illetve egyben, 10 ezer forinttal.


Mindegyik elment, nem maradt pár ezer forint apróm, a haverom már a lottózóban is nevetett, hogy mivan ha elmegy az összes, erre amikor felhívtam neki akkor röhögőgörcsöt kapott szinte.


Nem kéne így viselkednie egy barátnak nemde?


2023. nov. 24. 22:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
#10: Látom, te semmiből nem tanulsz... Az előbb még azt mondtad, hogy nem érdemli meg a barátságod, most meg tőle akarsz kölcsön kérni? Ráadásul nem ételre, hanem azért, hogy azt is eljátszd? Aztán majd ha nem tudod megadni, lopsz valakitől. ...és így kezdődnek a bűnügyi hírek...
2023. nov. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Beteg a kérdező,úgyse fogja belátni hogy mi a helyzet
2023. nov. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Az baj, hogy a probléma itt nálad van és amit tettél az nagyon szánni való dolog amivel nem lehet együtt érezni. (és még így segíteni sem, mert ha valaki adna neked valószínűleg azt is inkább eljátszanád.)
2023. nov. 25. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

-Józsi, mivel kiröhögtél amikor elbuktam az utolsó 30 ezer forintomat ezért nem érdemled meg a barátságomat. Ennek ellenére adsz kölcsön tipmixre?

- Ne haragudj Jani, de már a lottózóban is szóltam hogy hülyeséget csinálsz. Nem hallgattál rám és még kölcsön is akarsz kérni? Mivel szerinted én nem érdemlem meg a barátságodat ezért nem adok kölcsön.

- Józsi, nem vagy többet a barátom.

- Köszönöm Jani. Így megmarad a pénzem és nem lesz lehúzós barátom. Ez számomra olyan mint ha nyertem volna a tipmixen.

2023. nov. 25. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, megérdemelted. Csak gratulálni tudok én is ehhez.


Szerencsejáték függő vagy. Látod az utcákon az alkoholista hajléktalanokat? Ők is a piálással pontosan így kezdték, mint most te a tipmixszel. Te is ugyanott leszel pár év múlva, mint ők.

2023. nov. 25. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak szerinted! Az ilyen mentalitással élő ember nem is érdemel mást, mint hogy kinevessék! A felszínes tűzoltási kísérletek helyett inkább fordulj pszichológushoz és kezdd el kezeltetni a szenvedélybetegségedet - amíg nem művelsz visszafordíthatatlanul nagy hülyeséget!
2023. nov. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
79%
Barátok ki nevethetnek de bocsáss meg neki ez csak erősebbé teszi a kapcsolatot.
2023. nov. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem lett volna az se jobb ha telesír egy zsebkendőt.

Így legalább téged sokkolva közölte veled akkora f..szságot csináltál.

Remélte, hogy ebből végre okulsz. És mellette jól szórakozott a hülyeségeden.

Igazi barát, szólt, majd sokkolt, hátha meggondoltabb leszel legközelebb.

2023. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!