Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egyre jobban idegesít a...

Egyre jobban idegesít a legjobb barátnőm, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok a legjobb barátnőm már nagyon idegesítő.

Soha nem figyel arra miről beszélek

tetszett egy fiú és ahogy elmondtam neki, depressziós TikTok videókat rakott ki arról, ahogyan ő lemondott róla, mert a legjobb barátnőjének tetszik, mindig azzal jött nem érti hogyan tetszhet nekem mert alíg láttam őt életem során (ami nem igaz).

Aztán elkezdett a fiúval irogatni, majd hívásoztak is és nekem mutogatta tudva, hogy nekem is tetszik a fiú.

És mindig egy másik lánnyal van, és amikor a legjobb barátnőmmel hívásozok neki küldözget magáról képeket, és nagyon idegesítő már.

DE persze mikor én mondok neki valamit nem hallja és vagy 10x elmondom neki de még akkor sem fogja fel. Így mindig mondom neki, hogy mindegy is.


Nem tudom mit kezdjek vele, egyszerűen idegesít és nem hagy mégsem.


dec. 7. 20:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a nő toxikus. Nagyon gyorsan szakíts meg vele minden kapcsolatot mert mindent el fog happolni előled, pasit, munkát stb
dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem barátnő ez ellenség!

Ahogy mondjak istenem védj meg a barátaimtól mert az ellenségeimtől meg tudom védeni magam!

dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És mikor megkérdeztem tőle miért hívásoztak azt mondta azért mert a másik lány akivel nagyon jóban van ugye az én barátnőm ismeri a fiút és rajta keresztül beszéltek.


De, láttam a beszélgetésüket.

Másnap kérdezgetett a fiútól dolgokat, és a legjobb barátnőm képeket küldött neki magáról.


Majd már untam ezt és azt mondtam nekem nem tetszik már a fiú, utána ő is kiábrándult belőle.


Mindig ki gúnyol engem pl. a kabátommal mert Mayo Chix van rá írva és fényes bézs színű.

Vettem egy pár melegítő nadrágot, és kinevetett mert színesek.

dec. 7. 20:34
 4/5 anonim ***** válasza:

Es miert baratkozol vele? Utálod magad? Sajat magad ellensége vagy? Ha így van, akkor folytasd !

Ez a lány ha teged csúfol csak azt mutatja hogy irigyel téged, es téged jobbnak lát. Azt mutatja, hogy bizonytalan. Önmagát rútnak látja vagy rútabbnak mint te.

Ezek szerint légy büszke magadra mert akkor is szebb vagy mint ő, ha egy szatyrot veszel fel szoknyának!

Csak azt csúfol es gúnyol egy ilyen nyomorék lélek, akit irigyel es minden kell neki ami a tied, cuccok amiket kinevet, mert jól áll rajtad , pasiid, levegő az orrodból....

Egy igazi lelki nyomorék szabadulj meg a piócától!

dec. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a válaszaitokat.

Már elmondtam neki, hogy lehet jobb lenne ha nem barátkoznánk.

Még beszél hozzám stb., de már nem jön velem mindenhova meg nem írogat nekem.

De hát nagyon jól el van nélkülem a barátnőjével, én pedig egyedül de jobban érzem magam így.

dec. 13. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!