Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Jogosan érzem magam “kirekeszt...

Jogosan érzem magam “kirekesztettnek”, kiközösítettnek?

Figyelt kérdés

Lesz egy találkozó a 10 emberből álló “baráti” társaságommal, ahova nem tudok menni, ugyanis olyan helyre van tervezve, hogy mindenkinek jó legyen, engem kivéve. Lenne 2 másik opció is helyszínnek, sőt több is, ami nekem is és mindenki másnak is jó lenne, annyi különbséggel, hogy nem lenne annyira “extra” a többi hely.

Meg is említettem ezt már az elején, de hiába…nem változott semmi, szerintetek jogosan érzem magam kirekesztve?



dec. 29. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Jelenleg anyagilag te állsz a legalacsonyabb fokon?
dec. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*a legalacsonyabb fokon többiektől? van ellenlábasod köztük? akiről tudod, hogy nem jó szívvel bír irántad?
dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hán yévesek vagytok?

Anno mi is rendre ráfutottunk ilyesmire a társaságban. Voltak belőle viták, aztán szépen lassan kialakult a megfelelő dinamika ami a közös részt keresi. Úgy 27-28 éves korunkra. úgy, hogy 17 éves korunk óta vagyunk egy társaság:D

dec. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Leszarják, hogy te ott legyél -e vagy sem. Ha én baráti társaságomban valakinek nem jó, akkor megoldjuk, hogy jó legyen mindenkinek, mert mindenki a baráti kör tagja. Az, hogy valakit kihagyok, szó szerint átgondolom, hogy hát akkor ő nem fontos, ő nem jön, leszarom. Persze, h kirekesztés. Totálisan alap, hogy mindenki a csapat tagja, ez olyan, mintha a családban nem kapna valaki enni.
dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!