Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek, hogy olyan legyen...

Mit tegyek, hogy olyan legyen a barátságunk mint az előtt?

Figyelt kérdés

Szóval ez egy hármas barátság, de ezzel eddig nem volt probléma. (Kb ugyan annyi időt töltöttünk egymással, nagyon jól megvoltunk.) Viszont nemrég volt egy vitánk, amiből én jöttem ki szarul. Mivel ez téli szünet elött történt, így nyilván nem beszéltek velem és egyre többet találkoztak nélkülem. Mostmár eltelt egy kis idő azóta, és elég ingatag velük a kapcsolatom, legalábbis azzal a személlyel biztosan, akivel főleg összevesztem. Ma próbáltam velük lógni, viszont megszólalni is alig mertem, borzasztóan kellemetlennek éreztem az egészet. Már nem hinném, hogy hatagszanak rám, de van köztünk egy "gát" ami miatt nem olyan mint régen.

Mit csináljak, hogy újra olyan legyen a barátságunk mint régebben? Próbáljak meg többször lógni velük? Legyek közvetlenebb?ha több időt vagyok velük újra, akkor "visszafogadnak"?



jan. 23. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Leginkább bocsánatot kérnék, ha van miért, és elmondanám, hogy sajnálom, és hiányoznak a régi idők, amikor jóban voltatok. Aztán ezt vagy pozitívan fogadják, vagy nem. Ha nem fogadják pozitívan, akkor talán az idő megoldja. Vagy nem is voltak igazi barátok.
jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
bocsánatot kértem még üzenetben, mert tény hogy hibáztam. Arra gondoltam, ha lesz alkalmam akkor beszélek velük.
jan. 23. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszélj velük. Az őszinte beszéd a legjobb recept bármilyen emberi kapcsolatról is legyen szó.
jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!