Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Normális, hogy nekem áradozik...

Normális, hogy nekem áradozik a párkapcsolatáról?

Figyelt kérdés

Volt egy kapcsolatom, ami kb 1.5 hónapja ért véget, nagyon fájó módon (meg akart csalni az exem, kidobtam), azóta sem vagyok túl rajta, mert szerettem. Van egy barátnőm, aki párkapcsolatban van nem olyan régóta (ugyanakkor jött össze a mostani párjával, mint én anno az exemmel), és folyamatosan nekem áradozik arról, hogy milyen fasza a kapcsolatuk. Ezt úgy elképzelni, hogy még screenshotokat is küld a nyálas beszélgetéseikről. Nem azt mondom, hogy ne mutassa ki, hogy boldog, de miért pont nekem kell róla ömlengeni, amikor nagyon jól tudja, hogy miért szakítottam és ezt hogyan éltem meg. Enyhén szólva tapintatlanságnak tartom ezt az egészet, pl amikor egyik barátnőmmel szakított a párja, én neki soha nem dicsekedtem arról, hogy milyen jó minden köztünk, sőt fel se hoztam a témát, csak ha külön rákérdezett. Mondtam is barátnőmnek, hogy direkt nem szeretném magamtól felhozni, mert tudom, hogy ő éppen szomorú egy srác miatt. Ezekszerint nem ugyanúgy gondolkodunk, viszont már kezd idegesítő lenni.

Ti mit gondoltok az esetről?



jan. 26. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy egy barátság ott kezdődik, hogy ezt egymással beszélitek meg, és meg tudjátok beszélni, nem a csodát várod itt idegenek véleményétől, aki ÚGYIS azt fogják mondani, hogy teljesen igazad van, és egy tapintatlan bunkó a barátnőd.
jan. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Tiltani, törölni. Lehet előtte figyelmeztetni, hogy ez nem jó irány.
jan. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is azon a véleményen vagyok, hogy először ezt nektek, kettőtöknek kell megbeszélni, őszintén. Mondd el neki, hogy tapintatlannak érzed (mert az is amúgy) a viselkedését, és bár vele együtt örülsz, sokat jelentene, ha kicsit empatikusabb lenne felé, tekintettel a helyzetedre.

A reakciójától függően jönne részemről csak a tiltás.

jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Kinek áradozzon, ha te vagy a jó barátnője?
jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 TENGEERPICI ***** válasza:
0%
Ha ott hagyott a nő és mással lett boldog akkor nem kapta meg azt amire egy nőnek szüksége van egy párkapcsolatban. Vagy kicsi a micsodád vagy nagyon keveset teljes.tettél. A nőnek is szüksége van a rendszeres faj fenntartási ösztön gyakorlatra. Reggel ha meghágtad felkelés előtt akkor estig udvarolj neki hogy felkészüljön az esti bevetésre. Minden nő szereti ha kielégítik különböző módon. A jó kislányok is rosszak csak még nem buktak le. A nő férfit akar a férfi meg nőt! A nő olyan mint a sövény ha nem tartod megfelelően átmegy szomszédba. Ha férfi dicsekszik a volt barátnődre akkor csak játsza az eszét. Ha a nő diocsekszik akkor meg nem nagyon van megelégedve az új kapcsolatával. de ha egy nő elmegy akkor nincs olyan hogy tisztalappal lehet kezdeni mindent. Mert a nőt a füle amit hall az élteti a férfit meg a látvány élteti. Ha a nő azt mondja nem akkor el kell engedni és nem kell vele foglalkozni. Válassz magadnak másikat és ne is vedd észre hogy ismerted. Akkor ragaszkodni fog hozzád. Nőt sesem tarts vissza attól amit akar. Ha menni akar engedd el. Olyan mint a villamos az egyik elmegy jön a másik. a SZERELEM egy érzés a többi csak illúzió. Csak szőltam! TENGERPICI 2024.01.28.
jan. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lecsó22 válasza:
0%
ja
jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!