Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titek is elkap a síró görcs...

Titek is elkap a síró görcs amikor régi képeket nézegettek?

Figyelt kérdés
Vissza néztem az egy rêgebbi telefonomon keletkezett képeket..barátok, párok, élmények..amik a múltba vésznek..és tudom hogy ezekkel az emberekkel már sosem fogok beszélni. Úgy képzelem el hogy a legtöbben boldogan gondolnak vissza ezekre a pillanatokra. Na most én konkrétan képtelen vagyok visszanézni mert annyira elkeseredek.

febr. 13. 18:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem, nincs miért...
febr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, xar de ez van.
febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha mindig csak hátra nézel az életben, nem is lesz jobb.
febr. 13. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Nem
febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Persze van aki hiányzik, nagyon is... De hogy a sírógörcs elkapjon azért mert már nem állunk egymáshoz közel, azt túlzásnak érzem.
febr. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
41%

"Vissza néztem az egy rêgebbi telefonomon keletkezett képeket..barátok, párok, élmények..amik a múltba vésznek..és tudom hogy ezekkel az emberekkel már sosem fogok beszélni."


Nem érzed ebben a szövegben az ellentmondást? Nem bántásból írom, de ha megszakadt a kapcsolatotok, akkor ezek sosem voltak barátságok. A barátság egy életre szól. Max ismerősök voltak. Ne hazudj magadnak. Én tudom, hogy fáj az igazság, mint a keserű pirula... Csak azért írom, hogy ne csapd be saját magadat és ne élj hamis illúziókban..

febr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Abszolút nem jellemző.
febr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
62%
Most miért pontoztatok le engem nullára?? Velem szakították már meg a kapcsolatot, nem is tekintem őket barátaimnak. Ez lenne a barátság? Ki hisz még a Disney-mesékben? Fel kéne ébredni végre és a realitásban élni. A valóság lehet szürke, de legalább most már tisztán látok. Kinőttem a mesékből.
febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé keserédes pillanat visszanézni az emlékeimet. Azok közül nagyrészt már otthagytak, eltávolodtunk, szó nélkül leléptek.. De azért néha esténként nosztalgiázom.
febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, én örülök, hogy vannak jó emlékeim. Most kezdek megint visszaszokni a fotózgatásra, az elmúlt pár évben ritkán csináltam, pl a tavalyi nyaralásunkról barátnőkkel is csak azért vannak képeim, mert az egyik lány sokat csinált, én meg max kettőt. De ő az egyetlen ilyen fotózgatós, ha ő nincs ott valahol, akkor nincs kép. Szóval inkább az új emlékek gyártása érdekel, nem sírok a régiek miatt, pedig nekem is van pár arc, akik már nincsenek. (Ex és a baráti köre, akikkel szintén nagyon jóban voltunk, de hát az ő barátai voltak sajnos elsősorban.)
febr. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!