Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Titek is elkap a síró görcs...

Titek is elkap a síró görcs amikor régi képeket nézegettek?

Figyelt kérdés
Vissza néztem az egy rêgebbi telefonomon keletkezett képeket..barátok, párok, élmények..amik a múltba vésznek..és tudom hogy ezekkel az emberekkel már sosem fogok beszélni. Úgy képzelem el hogy a legtöbben boldogan gondolnak vissza ezekre a pillanatokra. Na most én konkrétan képtelen vagyok visszanézni mert annyira elkeseredek.

febr. 13. 18:45
1 2
 11/13 PMC Wagner ***** válasza:
100%
ha elhunytról van szó akkor néha. De ha régi barátok stb akkor nem, azokkal úgyvagyok hogy azok az emberek sosem voltak a barátaim igazán
febr. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
67%
Igen, eppen ezért nagyon megértelek. 😭 Én alapvetően nagyon érzékenylelkű sírós ember vagyok, és ha visszanézegetem a sok evvel vagy akár félévvel ezelotti emlékeim, akkor összeszorul a szívem, és elkezdek sírni, mintha fizikai fájdalmat okozna. Meglátom a halott cicámról is a régi képet a galériámba, vagy a régi házunkról ahonnan nemrég elkoltoztunk. Ezért szinte soha de soha nem nézem meg a régi képeket, hogy távol tartsam az érzékeny kis fájó szívemet toluk.
febr. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább örülök, hogy legalább emlékeim vannak, ha már a jelenem olyan, amilyen.
febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!