Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kamubarátaim lennének?

Kamubarátaim lennének?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Arról lenne szó,hogy a baráti társaságomban lévő barátaimmal csak akkor beszélek akár üzenetben, akár hívában, illetve akkor találkozom, ha én kezdeményezek. Ha nem keresem őket hetekig és valahogy kapcsolatba kerülünk, akkor hallgatom tőlük, hogy elvagyok veszve, miért nem keresem őket!?


Illetve van egy másik barátom is, aki szintén ilyen, viszont, ha elhívom valahova vagy ő csinál programot a többiekkel akkor nem jön el a talákozónkra vagy engem nem hív el, nyilván erre mindig van valami kifogása miért nem tud találkozni velem.

Alapvetően eddig számíthattam rá, mindig segített ha volt valami problémám, illetve én is segítettem neki mindig mindenben.


Találkozni úgy találkoztunk eddig, hogy elmentem hozzá, ha otthon dolgozott valamit (maszekol) de az, hogy mi ketten beüljünk valahova és úgy beszélgessünk vagy csináljunk valamit olyan nincsen, holott a többiekkel mindig megy valahova.


A kérdésem az lenne, hogy ennek mi lehet az oka?



márc. 4. 06:28
 1/5 anonim válasza:
Nem hiszem hogy normális barátság lenne. Nekem rengeteg van de azok inkább haverok, a barátaim mindig keresnek és én is őket illetve folyamatosan szervezünk valamit ha az időnk engedi.
márc. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
digi -> telekom.
márc. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sokat dolgozik. Mond neki, hogy pihenjen kicsit, lazuljon, ne legyen ilyen, hogy mindig csak a munka. A munka nem jó dolog. A lazaság, a buli, meg a szexi csajok, az a jó dolog. Vagy pl a gépisztoly. Az is menő.
márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem oké. Kérdezd meg, hogy csak velem nincs időd ide v. oda menni, a többiekkel van? Az is lehet, hogy ahova hívod, az nem szimpatikus neki. Olyat keress, aki azt a hobbit űzi, amit te.
márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A géppisztolya annyira nem. De a lazulás, meg a csajok igen.
márc. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!