Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Milyen gyakran fotózzátok...

Milyen gyakran fotózzátok magatokat a barátaitokkal?

Figyelt kérdés

Mert nekem szinte egy darab képem sincs ilyenekről, mikor a haverokkal együtt őrülködünk vagy csak úgy elvagyunk valahol meg minden. Habár igaz, hogy nem túl gyakran szokott előfordulni. Közben pedig látom, hogy facebookon mindenkinek tök sok képe van, amint valahol vannak együtt a barátaikkal. Kicsit féltékeny vagyok rájuk, mert nekik vannak ilyen kézzel fogható emlékeik, nekem pedig nincsenek. Rossz érzés, mintha kimaradnék valamiből. Ugyanakkor nincs nekem olyan telefonom, amivel jó képeket lehetne csinálni, másrészt pedig tök fura lenne, ha fényképezővel mászkálnék. Meg amikor történik valami, akkor nem érzem szükségét a fotózgatásnak, de amikor látom mások képeit, és hogy nekem pedig nincsen... Vagy hát nem tudom... Sokan vannak így ezzel?...

Eléggé szeretem az emlékeket őrizni, szóval fontos nekem.


És ezek után szerintem tenni is fogok érte valamit, szóval nem kell mondani, hogy ne csak nyavalyogjak. De mégis érdekel, hogy ki van még így ezzel és mit gondol róla.



2012. júl. 15. 21:35
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja és: 19/F

Fiú vagyok, szóval ezért gondolom nem meglepő, hogy nem fotózgatok minden dolgot. De hogy egyáltalán semmit?...

2012. júl. 15. 21:37
 2/7 anonim válasza:
Én meg 18 éves lány vagyok, még sincs egyetlen közös fotóm se a barátaimmal. Ebben nincs semmi ciki. Sokan el is túlozzák ezt a fotózkodást, minden buliképet feltesznek facebookra, így vágnak fel, hogy ők mennyire party arcok. Hát grat...
2012. júl. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nekem egyáltalán nem ezért kéne. Egyszerűen én megőrzök mindent, amit kicsit is fontosnak vélek. Pl.: Volt egyszer barátnőm, akivel sétáltunk az utcán, aztán felvettünk egy szórólapot valahonnan. Eléggé vicc tárgya lett az a darab papír. Még máig se olvastam el igazán, hogy mi van rajta, de valamiért fontosnak tartom...

Meg olyan jó lehet majd 15-20 év múlva ezeket a képeket nézegetni, hogy "jéé, ezt meg ezt csináltuk anno"...

Talán túl nagy jelentőséget tulajdonítok most neki? Hiába bosszantom most ezzel magam? Nem tudom. Lehet, hogy most egyszerűen csak ilyenem van. Remélem, hogy csak erről van szó...

2012. júl. 15. 22:19
 4/7 anonim ***** válasza:

jó dolog a fényképezés és az azt követő szerkesztések. én is van, hogy túlzásba esek és mindent lefényképezek ami az utamba kerül, de jó visszanézni őket. én mondjuk jobban szeretem azokat a képeket, amiket úgy csinálok, hogy az alany ne vegye észre, mert akkor nem csücsörít meg pózol. csak úgy natúran önmaga azokon a képeken.


és persze nem kötelező egy-egy buliról vagy akármiről 20 képet felrakni, amin ugyan úgy pózol az ember.

2012. júl. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Vegyél egy kompakt kis fényképezőgépet. Telefonnal sosem fogsz tudni olyan jó képeket készíteni, mint egy fényképezővel. Nekem egy ilyenem van, nem ma vettem már, de azóta is kifogástalanul működik, sok élményt megörökítettem már vele.

[link]


Hasonló képességű gépeket már 20.000 körül is tudsz venni.

2012. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A fejedben és szívedben élő emlék is lehet éppolyan szép, mint ami le van fotózva. Ne bánkódj amiatt, hogy eddig nem fotóztad le ezeket. No, meg egy vicces-klassz élmény közben nem azon kattog az agyad, hogy lefényképezd, hanem hogy mekkora élmény már és milyen vicces!
2012. júl. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is max. 1-2 van, kirándulásokról. Én mondjuk alapból nem szeretem, ha fotóznak, de ilyenért megtenném. Egyszerűen a baráti köröm nem olyan, hogy ezzel töltse az idejét.
2012. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!